https://www.youtube.com/watch?v=bPnNU3g6i0c
Printable View
Teško je povjerovati da će se ikada napraviti bolja scena/igrica od ovoga
https://www.youtube.com/watch?v=BCr7y4SLhck
Sebastian Castellanos. Mnogo dobar karakter. A ova scena je mozda i najbadass scena u igricama ikad vidjena. :D Kaaakva satisfakcija.. mamicu mu sadisticku jeb...
https://www.youtube.com/watch?v=pfLRPF2eov8
Ali kako on samo kulerski prolazi pored njega, dok mu vadi noz iz vrata. Pa precool, svega mi.. haha....
Dobra igra, šteta što nisu radili na trojci.
https://www.facebook.com/share/r/18bqz2gX3y/
https://adria.ign.com/007-first-ligh...inu-na-balkanu
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk