A joj, đe ovo iskopa. Original sve je ovako bilo
Послато са Lenovo A536 користећи Тапаток 2
Printable View
A joj, đe ovo iskopa. Original sve je ovako bilo
Послато са Lenovo A536 користећи Тапаток 2
Odlicno
nema opravdanja...
https://s17.postimg.cc/dk1eklv73/ddddd.jpg
Čestitam svima koji slave i neka nam je srećna nova era.
Hvala, hvala :)
Iskreni zagrljaj=hiljadu rijeci
http://i.imgur.com/pvS3T7X.gifv
rastopih se aaaawww
kako ste ljudiiiiii, dobre je a dobro dobro .... :)
http://images.tapatalk-cdn.com/15/12...b03772d34b.jpg
Prelagan sam :)
Aaaaaaaaa. Baš mi je ovaj prizor trebao jutros.
hahahahhahahaah neki ljudi su rodjeni da se s njima samo smijes hahaahahaaahaahah
hahahaha kakva slika :D
Dajte mi dvocijevku za ove cdm hipstere.
Ja bih tamo gdje su mi misli.
Znaci, ti bi u svoj mouzak.
Zurka u toku,vadis telefon,pokazujes drustvu neke stare fotografije.U tom momentu telefon pada u vodu.Bez uzrujavanja,vadis tablet iz dzepa i nastavljas sa prikazivanjem istih.Ali,pane i on iz ruku i slomi se.Ti onda na istoj zurci,sada vadis desktop komp.(takodje iz dzepa)i nastavljas,dok ne pokazes i poslednju sliku.Zurka je vec bila zavrsena prije par sati...Capture Telenor
Ne može biti jača od ljutih paprika za Meridian, nema trika.
Samo da mi je znat koji je mozak smišljao te reklame...kakav debilizam...
Uh bebo isuse..
Uh hipsterska boem-buržoazijo.. :)
Isti mi je pogled u monitor jutros
https://s12.postimg.cc/eh2oxc4n1/122...32692895_n.jpg
Naljutila mi se drugarica što je zovem Al Džazira pošto sve zna, sve je čula i viđela...