Samo krpa od jelenske kože dolazi u obzir.
Printable View
Samo krpa od jelenske kože dolazi u obzir.
za ove sto se iscudjavaju, u pitanju je mikro fiber krpa-maramica natopljena sredstvom protov magljenja.
kad se izmaze staklo, mozes u smece sa njom, jer kad se osusi ni za sta nije.
takodje imate K2 Anti Fog sprej u Okovu.
Dobro ocistite stakla, naprskate na krpu i nanesete.Sacekate da se osusi, pa suvom krpom izglancate.
E taj je sprej meni tajo kupio... Prošle godine...
Imaš i na pumpama, valjda...
A imate i kod kolege [mention]antispin [/mention] krpice za odmaglivanje naocara. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
mozda je staklo bilo zamagljeno...vise
https://youtu.be/MOFTGncCnUk
To kad uzmem ove Cartier što sam zacrtala... Ajme... Kako su dobre...
Meni su i one za ciscenje podova sto se kace na dzoger za jednu upotrebu...zamisli cistis podove pa u masinu sa njom, zajedno sa robom.
One su 2.30€
Mora da često čistiš.
Čuješ pranje s robom... Užas!
Prije su bile Kanebo, sad je to rebrandovano u Aion jelenske krpe nego ih kod nas niko skoro ni ne nabavlja, posusuje kao blesava i sto je starija bolja je. Mada bi klima trebala najbolje da zavrsi posao
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima raznih tutorijala na internetu, cak i pjena za brijanje pomaze. I limun isto.
Sta se radi kad se desi ovakav odron?
Dodju putari i samo uklone stijenu ili neko provjerava ima li opasnosti od daljih odrona i sanira /obezbijedi/stavi mrezu?
Ili nam je svima glava u torbi kad budemo isli put Sozine narednih par mjeseci?https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e81e9597f3.jpg
Ocistite ta stakla, mokrom krpom onda suvom, i nece biti vlage.
Bez ironije,fala ti.Podsjetio si me na scenu kad sam prije 5-6godina čekao čovjeka ispred 5 udovica.Sjedim u auto.Ispred mene prolazi tinejdžer sa kišobranom rasklopljenim.Sklanja ga malo,pogleda gore i kad je zaključio da je kiša stala sklopi ga i bači pravo u kontejner.Tek sam se alavertio i ismija slatko posle nekoliko trenutaka i ne stigoh da mu se javim i čestitam jer je mislio da ga niko ne gleda.[emoji1787]
Kralj
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Eto tako.
Ja isto kupujem kišobran svaki put kad kiša padne.
Ne znam je li ovo back to on topic,ali ne škodi da stavim ođe:
Ako ste u prilici preparkirajte auto noćas neđe da nije ispod većih,starijih stabala.Evo jedno drvo ispred moje zgrade palo.
Laku noć!
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Čuvaj auto joni. Nemoj sjutra nisi nas upozorio. :p
hoceli mubit sto odje ajoni
https://i.postimg.cc/Jhbgwg36/D2-E01...1-C13-B2-C.jpg
Ja bih provjerio kolika mu je relativna vlažnost vazduha u toj garaži(da ne rečem apartmanu) i obavezno da je temp. između 66,2-80,6°F.Podrazumijeva se nivo kiseonika da je 20,97% pri jutarnjem paljenju,ako primijetiš da je niža,obavezno unesi jednu žardinjeru sa stablom trešnje u garažu.Ako nemaš može i jela samo nemoj bukvu.Ona može samo za WV,jer i ako pane na njega neće mu ništa bit[emoji1787]
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
U mjestu Rogami, došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj je, prema prvim informacijama, jedno vozilo s puta sletjelo u vodu. Prema nezvaničnim informacijama, za sada je izvučeno bezivotno tijelo jedne osobe.
Pretpostavlja se da je u vozilu bilo jos nekoliko osoba za kojima se traga.
Iz OKC-a, u ovom trenutku, nemaju informaciju koliko je lica bilo u tom vozilu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
To je kod onog malog mosta kod Duklje, tamo zna voda da pređe preko mosta kad su veće padavine
Je li moguće da se 2-3 strane piše kako magle stakla na kola - bolje vidjite dje vam ta voda ulazi u kola te vam magle ta stakla.
Jer meni stakla samo magle ako se neplanirano desi oni znaš...
Plava golf 3 (živi kod sestre preko puta mene) momak joj živi u Rogame tu oko 20-22god. ima nema ko drugi bez ona..
07:40 ne znam kako nije vidjela (ili su mislili da mogu da prodju) mladost ludost.
https://i.postimg.cc/sxsWRDNX/Screen...122-Chrome.jpg
-> edit sve djevojke iz kola su poginule uskoro vade kola.
Kažu da ih je 3 bilo u auto.
Jedna je poginula van kola ove 2 su bile u vozilu.
Po takvome nevremenu a onamo ona voda kad se nakupi na most. Bez poziva ili nečega za spas od ovoga. Naselje dje je bog rekao zbogom.
zar je moguce da se niko nije sjetio da zatvori taj most?
Stric mi je živio u Rogame, isti je problem sa tim mostom od kad znam za sebe. Nakon svake veće kiše poplavi jer se digne vodostaj Zete i potopi potpuno taj potok. Najgore je po noći kad voziš tuda a ne znaš da je potopljen most..
Što je najgore jedina alternativa tom putu je preko Smokovca, 10km kruženja
Nije jedina, može se prići i od strane Lazarevića i Drezge, ako i taj put sada nije poplavila Širalija. Nijedan prilaz Rogamima nije upristojen poslije svih pokušaja.
Mali most preplavi jednom ili dva puta godišnje na dan, dva, ali je usko grlo u svakom pogledu.
Inače je tekst prepravljen nije golf 3 nego citroen sakso.
Valjda žena sa 2 djece 43god i djeca 16 i 19god.
Tuga do neba , kako ih je voda prevarila....
U DG put glave zete kad se ide nepisano je pravilo ako zeta izadje na put da se ne ide jer dosta auta je tako povuklo.....
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Tužno i pretužno :( Skoro je poginula isto majka sa dvoje malo djece, sada ovo. Nevjerovatno da most nije zatvoren bio.
Bio sam na semafor preko puta maše (nisam čuo od muzike) i slučajno pogledah lijevo vidim djevojčica sa torbom (tu 15/16god) slomljen joj kišobran i čučala je pored nje su bila 2 čovjeka i počeo je narod da se okuplja inače bih izašao da pomognem.
Po mojoj procjeni ovi sa bijelim PikApom PGMN je nisu udarili ne bi zvali policiju nego bi je prebacili odma u klinički (mislim da je neko udario i pobjegao)
Posle 10min kad sam se vraćao policija je tu bila i hitna.
https://i.postimg.cc/GmM7k2VJ/20221122-084745.jpg
Edit -> slikaju ovaj auto izgleda da je on udario.
https://i.postimg.cc/Fsk3PKYV/20221122-090741.jpg
Sinoć kod fonda PIO lančani.
https://i.postimg.cc/vHTNBYBY/Screen...-Instagram.jpg
Da nije zbog žutih traka? :thinking:
https://www.portalanalitika.me/clana...rtovane-u-kccg
https://i.postimg.cc/Pr4jDvDy/682422...-F68-DD298.jpg
Na terenu sve redovno.
Gledam sinoc u studensku ulicu trotinetom ide sto na sat izmedju auto. Guzva ogromna skrecu ljudi sa svih i u sve strane. A ne, on seva dribluje kroz ona auto kao da je Messi.
Nije ni cudo sto se svako malo ovakve slike pojavljuju.
*auta (oganj u edit.)
Takve sto luduju ko autom ko motorom ko el trotinetom, uopste mi ih nije zao. Samo mi je zao kad neko nastrada ni kriv ni duzan.
Zadnjih mjesec dana moj Takumi na toj raskrsnici je bilo 4 udesa tj mislim da je ovo 4.
Def tu treba da se napravi kruzni tok,nema druge. A ima prostora