Originally Posted by
NHM
Nemam ništa protiv igrača koji umiju da iznude faul, i to je dio vještine. Ali i tu treba da se zna granica. Jedna je stvar kad se neko fintira, taj neko skoči i onda čovjek sa loptom krene da šutne znajući da će ovaj što je skočio da padne na njega. Koliko god da svi znamo da je faul iznuđen, nekako dođe u okviru normalnih pokreta i normalnog toga igre. Totalno je drugačije ovo što gledamo u određenim situacijama đe je potpuno očigledno da se praćnuo šarančić a da nikakvog kontakta nije bilo, niti ovaj što pada poštuje zakone fizike da padne na stranu na koju bi morao da padne da je kontakt stvarno postojao. Bukvalno bi se poslije nekoliko utakmica situacija sredila kad bi se pravilo dosljedno primjenjivalo.