Attachment 69756
Printable View
Dobih je sve sa posvetom...
http://www.youtube.com/watch?v=D9-cT...&feature=share
Zlo ubija spolja, a ne iznutra. Nepravilno.
Zivjela distanca.
lebdim :D
http://www.youtube.com/watch?v=Hdf0fbAitBY
Umoran, k'o da mi je 300 godina :)
San jutros. Imam osecaj kao da se stvarno desilo... Jedan segment toga, vozila sam biciklo po nekom strmom putu tj. put na selu, i bila je prelepa priroda okolo tako sam...
http://data.whicdn.com/images/149792...8998_thumb.jpg
Што си мучко колу?
Hahahaha, neces verovati, sad sa bratom ``pevam`` tu pesmu i umiremo od smeha. :)
Лажеeeш. :П