Reklame..jebene reklame dokle to ide.
Veli, miris koji te podsjeća da si voljena.Lenor.
Pa majku mu WTF.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Printable View
Reklame..jebene reklame dokle to ide.
Veli, miris koji te podsjeća da si voljena.Lenor.
Pa majku mu WTF.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ko, veli, priziva i spominje pakao, tome se, veli, i desi.
Uzgajajmo i podržavajmo domaće, učimo svaki dan, i slušajmo što više muzike <3
36şC [emoji3062][emoji3062][emoji3062][emoji3062][emoji3062]
Sent from my SM-S928B using Tapatalk