Jeste, morao je i motor vani.
Printable View
Jeste, morao je i motor vani.
Zasto sam mislio da je ina najj...
https://i.ibb.co/wNsqs8RJ/20251008-133527.jpg
Ovih 6.3% kaze sto prije to bolje.
Ne znam.
Daj mi kataloski.
guvarana javljaj komplikacije i cijenu servisa kad bude gotov
Sto bi bilo komplikacija? [emoji848]
Sent from my iPhone using Tapatalk
pa ne znam procitah li dobro, da ga zezaju dizne? a kad zezaju dizne pretpostavljam da misli da ne moze da ih izvadi jer zapeknu u motor?
i motor na kraju izasao napolje?
jer je lanac moguce odradit dok je motor u auto(kod manuelaca barem)
Sutra preuzimam auto, pa ti pišem.
Sent from my OP13 using Tapatalk
Sve je zavrseno. Radi kao nov.
Uzeo sam auto.
*MNOGO* kulturnije radi, baš sam iznenađen. Tiše, mirnije i ljepše za uvo, nema onog *dum-dum-dum* ritmičkog udaranja. Pretpostavljam zato što se vratio tajming ventila u normalu, ako je bio pomjeren zbog istegnuća lanca, to ili nove podloške dizni čuda čine.
Poteže bolje (ne znam je li kakav plaćeno, da lakše zaraste rana u novčaniku), tj. iz nižih obrtaja.
Treba da idem za Trogir sa njim, pa ćemo vidjeti za koji dan kako mu je to sve leglo.
Sent from my OP13 using Tapatalk
Jel to cuveni n47?
Koliko je sad zamjena lanca?
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
svi bjeze od n47 zbog lanca :)
a lanac je najmanji i poslednji na listi problema, koji zamijenis jednom u 10 godina i miran si :joy:
Jeste. Cijena varira od majstora do majstora, računaj slobodno od 800 do 1200 eura.Nemoj tako. To što je ti raskupusan motor vraćaš u nulu i budžiš je druga priča.
N47 osim standardnih dizel boljki i lanca nema ništa drugo. I to pazi, prva zamjena lanca na 275.000km i to ako su pravih.
Sent from my OP13 using Tapatalk
Minimum druga zamjena.
Evo Indzeksn i Laz ispadose bolji tuneri od bilo koga. Samo napred!
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Pravda za N47, kakve smo to barake i krame cunjovali nas oba pa nam dajes vetar straga?Ono sto budem radio nece znati ni fejs ni insta ni bilo koja aplikacija socijalnih razmera... ;) ;)
Ako bata kaze tako onda…
https://www.instagram.com/reel/DPrZ2...Q2MXB3MmZ0Mg==
Ovaj polupismeni, nevokalni glavonja je jedna rijetko iritantna pojava.
Sent from my OP13 using Tapatalk
Mozda je iritantan ali prica istinu.
Svak ima svoj dozivljaj istine,kako sa lancima tako sa ostalim sklopovima na motorima drugih brendova...
Jedini klip za koji ja znam da je pricao nesto za Toyote, i ovdje prica istinu
https://www.instagram.com/reel/C1mQi...Q2anExbTE5Zg==
Vrti jednu istu priču konstantno - samo je M57 dobar, sve ostalo je smeće.
Mijenja lanac za 190kkm, pa bruka jbt
Sent from my OP13 using Tapatalk
M57 nije dobar naisao sam i njma da puca lanac i lomi klackalice i konzole bregastih,i to jos iz 2018te je bilo,Mecka sa 320cdi i dvorednim lancem trpi vise u svima pogledima a tek om606 to je sve skuplja i skuplja roba... ;)