vala bilo je kišnih septembara....čak i avgusta...sjećam se recimo da je od 15 avgusta poprilično zahladilo i kiša padala neke '95-te ili '96. godine....a i sjećam se kad mi je dijete u prvi osnovne krenulo da sam mu bila spremila neke kratke pantalonice i majičicu kratkih rukava a na kraju je morao farmerke i duks da obuče jer je bilo hladno i kiša je lila, govorim o 1. 09. 2001. ali mi se brat ženio posle 30.juna i bilo je tog dana 38 stepeni pokuvali smo se, a onda 30.decembra drugi brat, pomeli smo se od snijega koji je zatrpao CG i sjevera koji je duvao i ledio kosti, ali se baš nešto ne sjećam da je ovoliko bilo ledno i da je snijeg padao u prvim danima oktobra...

