Minesota realno da ne dodje do game 7, pa opet dodje, godina treca.
SAS ce morat da trazi prolaz u sedmoj, kad se suze obruci....
Printable View
Kakav sunovrat.
Loodilo.
Nego dobi Tempo i to je vazno.
Ime toliko genericno da moras navijat za takav tim.
Toronto Tempo. A je li realno...
toronto tempo - vancouver super kos, gledalo bi se.
Pobjeze Ditroit na 14. Postava Sasser Levert Kejd Robinson i Rid.
Spajde nidje da uradi ono svoje Vejdovo.
JB-ju utakmicu zavrsavaju dva igraca koji su bili van rotacije prve 4 i po utakmice i trenutno imaju 2 od 3 najveca plusa u timu, i to sa klupe. respect za struku.
Najjace koliko Durena pljuju ka da je zaboravio da bude ko od stijene odvaljen.
Ne igraju kroz njega, nema p&r da ne dovodi Kejdu visoke igrace.
Stoji sire da je reket porozniji...
Jednostavno ne igraju da on bude 20 10 igrac.
los je bio cijelu seriju, ne sprdaj se. pokusavali su kroz njega dovoljno, nije islo. nocas odlican.
a i ovi imaju nekakvog DPOY-a u reketu.
sad nikad lakse pare.
Kaznena ekspedicija su ove mamuze.
Nisu slucajno pocistili OKC ove sezone.
Gubili od Denvera, ali Denver je liga iznad kad su derbiji nebitnog regularnog dijela u pitanju.
Da je Vembi skocio prelom sad pa da mu daju faul. Kako se baci zbog malog odgurivanja majko sveta.
ovo ce bit 30 do poluvremena.
ili 40?
Volio bih da udjem u mind Luke Korneta i vidim o cemu razmislja dok istorijski katastrofalno mijenja Wembanyamu. Ili u Mind Mitch Johnsona kad na seriju 10:0 Minesote reaguje timeoutom iz kojeg izlazi rjesenjem da śedne Wembanyamu
Sent from my AC2003 using Tapatalk
svrati usput i do fincha, pa ga priupitaj zasto dvanaesto poluvreme pocinje sa istom petorkom sa istim ishodom.
p'doooobro, iznenadjen sam da smo i ove dvije uzeli. donte masu falio, prva linija nakon udvajanja da opali sa 9 metara i sve ostalo sto radi. 4 startera (osim anta) u prvom zbirno 7 poena, to je to finchovo prilagodjavanje. 60-29 u skokovima. tesko da bi walker kessler i zigot koji ce biti 22. pik na draftu 2046. mogli gore od toga.
#finchoutinekpovedekrticuconnellyjasasobom
Slijedi najbolji duel ove godine ja vjerujem da ce proci SA.
Bitno da je Denver ispao.
Minesota je odradila protiv Denvera ono što bi Oklahomi teško uspjelo.
Čim je Sota izgubila skoro 40 razlike tu se viđelo da ne može.
Biće zanimljivo svakako ali po meni je OKC favorit protiv SA.
Ovamo bi dobro bilo Klivlend da prođe da možda Spida Mičel uzme prsten konačno.
neka, ne pominji. mislim da ste jedan od dva nasa pika za dillinghama dali sacramentu za foxa. neko ce tu da se omasti, a vjerovatno oboje. jos jedan u nizu od poteza ocajnika.
a realno, bez dontea, sa antom i dosunmuom na 70%, i najgore od svega, sa finchom na -7000%, ovo je max.
Чудо да се Рандл није појавио. Јбг, Финч прекасно схватио да му Рандл не смије имат већу минутажу од Рида.
Pa da, sa ispovrijeđivanim timom protiv jedne od dvije najbolje ekipe u ligi, mislim da je ovo bilo i više nego pristojno izdanje Minnesote. Tri sezone koje su realno najbolje ili blizu tome u istoriji franšize i samo je serija protiv Dallasa sporan momenat (jer se to moglo dobiti), ne znam što je moglo više. Razmišljati o alternativnim svjetovima i drugačijim rosterima je besmisleno.
Šteta što nemamo istinsko iznenađenje u playoffu, finale Zapada je nacrtano od početka kad se viđelo da je San Antonio em zapravo jak em veliki problem Oklahomi, a na Istoku ako Knicksi ne dobiju bilo koga od ovo dvoje spornih timova ne znam što bih im rekao. I Detroit i Cleveland igraju po drugi put sedmu utakmicu, ali utisak je da je potpuno nebitno i da je možda pravednije bilo da su ispali u prethodnoj rundi.
Rendl je stari čouker u po
po meni, bile su dvije moguce opcije, a nijedna nije nesto sto je finch praktikovao tokom sezone, osim u trenucima ocaja.
jedan od tih trenutaka je bio u cetvrtoj - i mozda nije najbolji parametar jer wemby nije bio na parketu - kad je na 4 minuta do kraja po prvi put izveo petorku edwards, mcdaniels, naz, randle, gobert. napravili su seriju 7-2 za 2 i po minuta i dobili utakmicu. ta petorka je morala da pocinje utakmicu, a mislim da su to jedini minuti koje su odigrali zajedno. brick wall, preuzimaj sve ili zona i nek sutiraju trojke preko ruke, ali ne kao sto je gobert pustao castlea da sutira preko njega sinoc sa udobnog rastojanja od 3 metra, #pustiganezna.
druga opcija je bila da naz ide u prvih 5 umjesto randlea, i da goberta mijenja beringer, koji je u regularnom imao odlicnu partiju protiv wembyja u utakmici koju je gobert propustio. bez goberta nije bilo zastite obruca, to je bilo vidljivo i kroz regularnu sezonu. mcdaniels povremeno moze to, ali ne i ako istovremeno treba da pazi na wembyja.
opet, ne vjerujem da bi to bilo dovoljno, ali pokusavati iz utakmice u utakmicu isto sa istim rezultatima i pocinjati svaku utakmicu sa -15...
zato i pomenuh sinoc JB-ja koji zatvara must-win utakmicu sa 2 igraca koji jedva da su igrali do sada.
randle... kada je okruzen dobrim defanzivcima koji ga napadaju rano u napadu i ne moze da ih razgrce 1 na 1, nema sta da trazi na terenu. isto kao i protiv OKC-ja prosle sezone. odlicna sezona za njega, do pred kraj. protiv denvera bio sjajan.
Налећех на ово. Значи нијесмо једини.
https://x.com/i/status/2055675892374884502
Malo je bzv sto jos uvijek ne znamo koje su Edvardsove mogucnosti kad je zdrav.
Naz rame, Dontej out. Protiv full zdrave i mlade ekipe.
Edvards jes igrao i djelovao dovoljno zdravo, ali on nije imao pluca za pola tih minuta jer sigurno nije trenirao s tim povredama.
I Edvards 70% opet bivalo veci problem od Vembija.
Vembi ce jos mozda sezonu bit problem dokliga ne stvori par centara da ga bacaju u tribine.
Tako je i Jokic imao match up protiv svakog jer Ejton odustao od kosarke a Rudi izgradio karijeru na strani pomoci.
A Vembija ce jos lakse rijesit.
Nije kosarka 2K.
Svesce ga na sutiranje trojki a u bitnim momentima eliminisati skrinovima i Gortat skrinom.
Na kraju ce bit da je glorified 2nd option.
ne vjerujem da bi i donte i ant na 100% napravili dovoljnu razliku, jer:
upravo sam na to mislio kad sam tokom 4. napisao da je spin iso ball move najmanje lose sto radi. nista sa klipa vezano za napad nije problematicno, ali ove stvari u odbrani su horor i bilo ih je jos koje nisu zavrsile kosem. a ako trener to ne moze da prepozna i siri ruke pored aut linije, onda je poprilicno i do trenera, koji odlicno zna da silji pisu na mladjim igracima i izvede ih iz igre posle prve promasene rotacije u odbrani. zato rekoh visoka postava i sve se preuzima, nema nije moj igrac. sta ima da jurcaju za bekovima na 12 metara od kosa i upiru u presing kad su vec puni licnih. opet, trener.
Kakva utakmica Dream v Aces
sta se desava? ja se cuvam za fever i lynx do sedme cavs - pistons, da se ne overdoziram.
Nekom ludom serijom se vratise i preokrenuse, povedose 1 razlike, serija valjda bila 20-2, tako nekako, i neka borba za loptu u cosku, ja mislio oni u autu se vuku za loptu, skroz se prebacio na muskarce.
A ono dvije zene po 170 maks stale u kvadrat. podbacivanje, Ejsis dodjose do lopte i legendarna Celsi Grej za vracanje vodjstva i posle ona odigra odbranu za te 3s prostale.
Ali ne pamtim kad je kod zena preokretana tolika prednost u 4/4, a da je tim sampionskog kalibra.
Na kraju bi neuspjesno. Ali ocigledno Dream ima sto da ponudi.
Steta za ovu Rivs sto je dovedose, to je najgori igrac na svijet.
Оно кад ти одбрана не ради а напад и немаш, па те дивљи Кливленд води скоро 20 разлике.
Ален и Мобли се ноћас играју са њима.
Него знамо да се ово доста лако достиже, само да се пробуде.
Game 1 MSG. Kao da ih nijesam mjesec dana gledao. Cavs ce nam doci puni samopouzdanja. Harta flaster na Micela pa kom opanci kom obojci.
Kako je serija odmicala Kejd izdusio.
Fizicki. Bas nije mogao da prati u odbrani.
35 vodis i vracas glavnog igraca u igru, a za par dana pocinje nova serija.
Dje je granica, 37 na 8 do kraja pa da znas da je pobjeda?
Pade micel taman da sjebe nesto u nozi i tad sew trener sjetio da ga izvede hahahahaha
35 razlike
Je li da se prebaci granica, poboljsa statistika igracu, ne znam, ali ove stvari nikad prije nisu bile.
Nije ga izveo hahaha
Imas elisa i portera, pruzis im malo vise povjerenja, drzis ih ukljucene, valjace...
Ti muzes glavne igrace kod 35 razlike do 4 do kraja, imas mec za dva dana.
Cudi me da niko ne napisa, moglo je bit da ne saznam.
SGA MVP.
Jokicu srebrna medalja, ali sija kao zlatna.
Jokicevi navijaci nezadovoljni navikli na zlato.
Elem, je li realno da je odje imalo navijaca Toronta zbog Rajakovica, a niti jednog sto navija za Cle zbog naseg trenera na klupi? o.O
Ti si ljubitelj i navijač Omara i samim tim vrijedis kao hiljade.
Сјутра никако да дође.
Dvije ekipe sto sutiraju trojke, koga usere dobija.
Jedino Kesl moze vazda probit i poentirat na obrucu, bas ima tu old school igru oko obruca.
SGA ako ga puste i ne diraju, dobar je i on blizu kosu.
Vembi nista ne igra. Ufatio je neke skokove jer ovi igraju small ball, par mu i nadodali kako to i biva, ostalo samo smeta na parketu.
Harper je pravi baller.
'vamo victor, 'vamo pobednik. kakva partija carusa, kako god se zavrsilo.
Wemby is a major problem.