Odgledah prije par dana The Guard https://www.imdb.com/title/tt1540133/?ref_=ext_shr
Meni je nesto bas legao, zasto...ne umijem da objasnim. Britansko-irski film, sa specificnim humorom koji volim.
E da,
One battle after another... Odlican.
Sent from my SM-A346B using Tapatalk

