https://www.instagram.com/reel/DIqM3...l0dXZ5MmVjZGR5
Printable View
Laze, nema te skoro mjesec. Je li sve ok?
Sent from my OP13 using Tapatalk
Nesto mu je profil zabagovao… ne može da postuje..
Pumpa visokog pritiska za BMW 760i iz 2009 godine kosta - 14300 eura.
Neka samo nek ide gore... ;)
Nek se javi mester koji ce je softverski prehebat za kolu i cevape kao kod ovih jeftinih dizelasa za egr,dpf,fap,adblue ;)
Nece moci.
https://www.instagram.com/reel/DKcwO...cxajZkNW5mNA==
Kako brat vozi bez ruka...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Laz pun ti inbox, pitao bi te nešto :)
Nazad je odličan kako izgleda naprijed.
https://i.postimg.cc/8cTF1b4w/20250705-104044.jpg
Pisaću od sada i ođe, nema Blumunke (za sada) [emoji1787]
U suštini mnogo su pogrdnjali ovu generacije od 2020 pa na dalje. Od naprijed ka Kinez a od nazad kao nešto bezlično...
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ne znam da li se fokusiraju na kinesko trziste ili samo ne znaju sta rade.
Odlicno znaju sta rade, jer svi (bmw, merc, audi...) imaju dizajn iz buducnosti pa im trebaju nekolike generacije da naprave taj prelaz. Sigurno nisu napravili g30 a sledeceg dana uzeli da crtaju g60 pa tek sad uzeli da razmisljaju kako ce izgledati sledeci.
Jednostavno imaju crtez iz 2030 ili 2035 a ovo je samo prelaz.
Možda imaju crtež iz 2100 a ovaj iz 2040 im je prelaz do toga, a ovaj iz 2025 im je prelaz do prelaza...
. Ali i dalje grdni...
Sent from my SM-S921B using Tapatalk
Izgleda to dobro samo nam se čini. :D
https://i.postimg.cc/cJFYX4Cf/20250705-103845.jpg
Imam utisak sto vise ovih prelaza i ostrih linija je samo trik da autoproizvodjac zastiti fabriki tj da nema popravke djelova vec samo zamjenski dio
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
https://www.youtube.com/watch?v=vKl4Hp1l1M8
BMW himna :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
Dje se moze nac baterija VL2020 za kljuc?
Kod nas tesko. Imas na Ebay ili Ali.
Prednji desni parking senzor mi pišti konstantno, mislim da nije crkao nego se samo otkačio pa mlatara iza branika i udara u njega, kod koga da povedem da mi to srede? To je počelo da mi se dešava kad me jedna žena udarila na parking (doduše prednju lijevu stranu ali je izgleda afektovan i prednji desni)
Kod plasticara.
Neka preporuka ?
Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk
Bitrate, za po ure možeš da skineš i vratiš taj branik. Kad sam ja sa dvije lijeve ruke mogao, može svako.
Sent from my OP13 using Tapatalk