Ovo
http://www.youtube.com/watch?v=2Kt8UfrCGBI
Printable View
Ovo sa 3 posta iznad.
Cini me srecnim jos jedan dobar dan i ... sve je u redu. :)
Attachment 69918Attachment 69919Attachment 69920Attachment 69921
Voda....
i ja.............daleko od reshte svijetaaaaaaa......................
E, ljudi, castim... :)
kojim povodom?
Smije li se castiti bez povoda? ;)
a sto castis?
Mnogo zapitkujes. :D
Časti bogami :D
Mene čini srećnom to što je odložen kolokvijum woohooooo :strawberry:
Pi*ka tako mala stvar a coeka cini srecnim!
Jos me drzi...
http://www.youtube.com/watch?v=sCEdMKCrWUc
prijatelji...
Niko ponosan nije na studente?
ja.. veoma..
Plesao bih uz ovo dan-noc.
bip bip 5.35am , ........................
http://kapiten.rs/wp-content/uploads...rtizan-grb.png
Godina za godinom...
oljce +1
Kst. :)
Mene trenutno raduju mali paradajzici koje jedem. Mmm, shto su dobri. Tomatini :)
Ana .
Bella .
Svirka S.A.R.S.-a veceras u Niksicu. Mnjam, mnjam, mnajm, mnjaaaaaam...
http://www.youtube.com/watch?v=10Tfx...eature=related
kad udjem na settings i vidim sve reputacije dobiVene od pripadnica ljepseg pola.. ju sto se osjecam nekako, ne znam ni sam.. :panda:
Crvena odma bez prava zalbe.
Attachment 70355
Čokolada
A ne, ovo je: puppy went shopping, hahahaha :mrgreen:
/me went to puppy's.. :D
puppy isn't home, buahahahaha :mrgreen::mrgreen: