noćas ćebetom da se pokriva.
Printable View
noćas ćebetom da se pokriva.
Odbijam cebe, odbijam carape... Ne zezajte, pa sinoc sam peskir na jastuk morao da zamijenim koliko je sparno bilo...
noćas je i jorgan u pripravnom stanju. uvučen u navlaku.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...115ee241e0.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Dan bez klime...uff kako je dobro..
Bego, Bego...devastiraš prirodna bogatstva Crne Gore....
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
Evo opet kiša....
Kisni dogadjaj.
Sad je kisa dogadjaj. Izbacaju se slike s grmljavinom, snima se kako pada, selfiji s kisom... kako ljudi pokusavaju ocajno ispuniti isprazne zivote.
Meni je vec dosadila. Doduse, nisam je zeljan bio ni da pane.
Kako grmi, puca, trese, sijeva... zaboravila sam bila kako je to na primorju velicanstveno I jezivo istovremeno.
Jos zamislim da sam macka, nedje vani.
dako bude lijepo sledeće neđelje pošla bih malo da se izmeračim na poluprazne plaže:D
20 stepeni :)
Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
jeste li izvadili jaakneee
ahahhaah salovi i to?
April,Maj,Septembar,Oktobar...Uzivancija..
Do kad pada ova hlamidija?
Srijeda/cetvrtak izgleda...
E krkna, dako se nauzivas sad, eo zahladnjelo a brzo ce i zima. :stupid:
Ledno ‘e.
Svaki posa' je pošten posa', jedino nije bit' meteorolog u Crnu Goru. Pa ti ljudi ne umiju ubos' što će popodne bit a kamoli za $utra npr.
Dva rijetko lijepa dana a i za prekjuče a i juče je prognoza bila cio dan kiša. Najjače je što kad maše, ufate pa retroaktivno edituju prognoze :lolblue:
Amateri.
Boka pokrivena na HRT-u. Prognoza uvijek tačna :D
http://www.hrt.hr/media/tt_news/1709...op_upscale.jpg
http://www.hrt.hr/media/tt_news/1709...op_upscale.jpg
Srecom sam se povuka' na vrijeme u Podgoricu :)
Odje ljeto jbote, moze se u sorc laganohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...cafd7afe4a.jpg
Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
I po Lovćenu malo snijega.
Baš fino zahladilo :)
kad sam depresivan i tužan, vrijeme onda bude nikakvo.
Vrijeme je inače bolekureće što se naših osjećanja tiče :D
Dašak Norveške u CG. Wonderfulness
Skoro cijeli sjever blokiran. Dje ce nam zima kad je sad ovako.
mislim da su i oni znenadjeni. vanredno stanje odmah.
80+ cm Lukavica. E jes poranio majkumu
čuš mene poranio...ada ovo je katastrofa izavetah i dobih temperaturu i pi vala:(
Kako duva po primorju, krovove nosi.
ti dodji kod nas, kese lete
Pad sa 23 na 13 stepena, obijelila Rumija. No eto, neće dugo, do sjutra.
Eo sve neke boce iz diskonta popadale... Blagos blagos.
Ne duva strasno ali su neki naleti, boze sacuvaj.
U Hrvatskoj bura srušila jednu vjetrenjaču. Stajao sam prošle godine ispod jedne i prosto mi nevjerovatno da je bio toliki udar da je to metalno čudo presavio kao papir..