+1
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Printable View
I ja bi da mi je cirkulacija pošla po onoj raboti.
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
Jos ovo malo pa ce pocet kisice, kupila sam nove kisobrane, kolekcija jesen zima 2016/2017
Sent from my iPhone using Tapatalk
I to dobra kisa
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...423af34c7e.jpg
Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ovoga po.ranoga zahlađenja.
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
Sto fali, posle dvije nedelje konacno da zaspem bez klime :)
Sent from my P10 using Tapatalk
Konačno. Uh ljepote. Ja prodisah...
Haha prava bura!
Allah se smilovao
Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Allahu akbar.
Sad je tek malo bolje.
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
meni je svejedno je li +40 ili -15, ali ovih 20ak stepeni mi je, nekako....idealno.
Ah ljepote ove. Naspavaš se, gromovi i počne kiša.
https://media.tenor.com/images/06186...680f/tenor.gif
Đe to?
Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app
Na Lovcenu?
Bd, a nadam se da je i Lovćen zahvatilo.
https://www.facebook.com/sandra.pavi...1727397519402/
evo spasila kisa lovcen da sve ne sagori...
Добро је
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
oce li bit ovog pakla sto najavljuju za vikend?
Eno na sajt zavoda najvljuju do 39 stepeni.
Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Naravno :)
Nedelja 37 sto se PG tice.
P.S. Ako su me slagale apps, i ja lazem vas :)
Staropodgoričani da se malo ugriju. Već su drva dognjali da lože.
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
Jeste. Prva noc vjetra prije desetak dana, setam bulevarom kad ono ljudi u duge rukave. A bilo je ne manje od 26 :D
Pa razmisljam... 100% su kupili nove duxeve na snizenju u sred ljeta i jedva docekali da ih probaju. E paaa [emoji16]
Sto bi lijepo bilo da potraje ljeto jos dva mjeseca :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jes, i tamo oko bozica
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sva Podgorica u dim, ne može se disat a od kiše ni traga ni java.
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
Biće kiše
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije nešto bilo prevruće ovo ljeto.
Ne. I kvalitet vazduha na uobičajenom nivou.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...35f7fed32a.jpg
Ispada se kiša, pogasi ove požare, shutra, vele, 22 stepena a noćas jorgane savjetuju da se vade iz ormara.
Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
Kvalitet vazduha ćemo blagovremeno saznati: kada se budemo temeljno potrovali.
Počela je. :D
Kraj požarne sezone. :D
Kod mene samo preletila. Treba 2-3 dana dobrog pljuska da se sapere sva prljavština ljeta
Očekujem da će se sjutra oglasiti nadležne službe i državni organi da nam saopšte kako je vazduh čist i da su požari su ugašeni.
Naravno nemamo novinara koji će postaviti jednostavno pitanje, kako vas nije sramota da se oglašavate, ćutite nesoji nesposobni.
Već lakše dišem. Osjećam čistiji vazduh, e nisam joj se odavno ovako radovala.
Dako na jesen ne budemo imali poplave. :D
Starky sjutra će i tamo. Bar najaviše tako.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5acfdb8eab.jpg
Gasi ljeto
Sent from my iPhone using Tapatalk
Dosta je bilo za ovu godinu. Konacno zima stize. Kako kome :)
A polako, još 20 dana ljeta, pa onda divna jesen u svim bojama. Imaš zimo kad, zajebavaju se oni.
Došlo vrijeme za čarape.
Kakav danak neiskustvu. Pa ljudi samo 5 dana jos da zaredja opet moze na kupanje. Jos cijeli septembar. Polako, bez guzve bez icega.
Sent from my iPhone using Tapatalk