jesam........
Printable View
jesam........
Pa dobro ocigledno nijesi shvatio poentu. Ja iako sam novi ovdje postujem da se eto malo skrene paznja sa postupanjem s korisnicima a ne da ikog crnim i jadim. I zamisli dobijem odgovor da treba da izmirim dug na vrijeme, ko da to niko ne zna. Problem je u tome sto kad zovem podrsku jedan ti kaze jedno, drugi drugo i na kraju ako kasnije uvece zovete onda im iz tehnicke ne radu pa tek sjutra(u mom slucaju nijesam znao jel prekid zbog neplacanja ili tehnicki jer i oni nijesu znali dok nijesam opet zvao i dok me nijesu prosledjivali) i tako non stop.(jednom sam imao problem sa adsl-om i pricam sa jednim od njih i on kaze vidim ja da imate vi problem ali vam ne mogu pomoci-smijesno zar ne). No bice oni bolji valjda:rolleyes:
Ama T-Com uopste nije onakav kakav ga vidis na reklamama....shvati...isto je sve kao i prije 50 godina...sa tim da je pola mladjih ljudi doslo pa se i ponesto zna...tehnicki je to odvratno vidjeti...osim sto su poslovnice sredili ulozili u marketing...sve ostalo je isto...nista se ne mijenja....funkcionise na nacin ``daj da se iz ovoga izvuce i vise nego sto moze``..i onda eto meni na posao svako jutro vec pola godine problem sa konekcijom koju ja moram da rjesavam a prijavio sam je minimum jedno 20 puta,i bezbroj puta zvao za pomoc...da je potrebno neko da dodje i da se odradi zamjena D-Linka....
Problem je sto nema konkurencije...dok ne dodje konkurencija...sve ce ovako i dalje da radi bez imalo promjena i ja i ti i mnogi ce ostajati bez odgovora na mnoga pitanja...jer jednostavno se poslije takvih reklama stvarno stanje ne smije ni spominjati a kamoli pricati o tome !!!
i ja sam za ove kanale da budu novina u Extra TV, RTL, NOVA TV - koja je za mene najbolja ex yu tv za sada i FOX!!:D:D:D:D :yipiiii:
Sad nam ti Sale kazi imamo li razloga da se nadamo istim?
Samo se ti nadaj. Nada umire posljednja. ;)
Slazem se i ja da ubace rtl novu (iako ih vec ja imam) i fox. a hrvatski extra tv tj. max tv ima u svojoj ponudi 90 kanala koliko ja vidjeh. dako se i ovaj nas smiluje pa ubaci koji kanal da valja!
Samo opusteno ;)
O cemu vi deklamujete i sanjate, pa sve to imate na BBM :D e viva BBM :)
A sta to ima? Premotavanje zivog programa? Snimanje jednog dok gledas drugi kanal? EPG? Videoteka? Brza promjena kanala? PIP? Dodatni browser servisi (berza, stanje racuna,...)? HDMI? HD ready? Pretraga svih programa i do 14 dana unaprijed? GPS tacno vrijeme? Roditeljske kontrole? Radio? :)
Za posjetioce koji nemaju Extra TV predlazem da pogledaju site http://www.microsoftmediaroom.com/ Upravo to je tehnologija buducnosti na kojoj funkcionise Extra TV. Da, u maloj Crnoj Gori tehnologija koja je upravo sada dostupna popunjavanjem formulara na ovoj adresi http://www.t-com-cg.com/privatni.aspx?akcija=461 Probaj 30 dana, pa kupi... i instalacija je za max 10 dana. :)
Pa ne znam........... :)
Sale ima li kakvih informacija za nove kanale? Obraduj nas :)
Sve je to fino al pusti ti tacno vrijeme (To imas na pink,in, itd) roditeljske kontrole muziku i ostale ludosti. no daj koji kanal da valja . nea dati uzet to da brzo shaltam kanale i zovem tacno vrijeme no da GLEDAM sto!
jes, al to je "maltene dz" :mrgreen:
Da li sam vec spomenuo PRO TV i Fox? :)
Vjeruj mi da je ovo najtacnije :) Trenutno je 21:06, a pinkov sat na teletextu prikazuje 21:06, dok na TV ekranu je 21:03... Naravno Extra TV prikazuje tacno vrijeme 21:06 :)
Da, vec sam naveo http://www.t-com-cg.com/privatni.aspx?akcija=461 sve mozes da platis na rate uz telefonski racun ili odjednom.
I to znaci da sam ja obavezan da platim ugradnju i ako bih da vratim opremu nakon 30 dana?
Otvori se tih 12.5 eur nista drugo ne moras da platis ako si vec naumio da vratis. Vidimo se ovdje 28.06.2008. da vidimo sto si odlucio... :)
Sto dalje znaci da Extra TV 30 dana nije besplatno! Zato fino kompletiraj ponudu uz obrazlozenja sto se placa, a sto ne. Druze ja Extra TV imam vec nekoliko mjeseci i volio bih da mi se T-com otvori tih 9 eura pretplate, ili tih plus pakata 10 eura, tricavih :)
Kao sto sam i u potpisu naveo, prvih 30 dana besplatni su paketi start, plus i HBO...
No u ostalim postovima to ne navodis. A inace meni nije bilo plus paketa prvih pjesec dana, no mi nije toliko bitni..Vise :D
Dobar si. :D
Je li ti ko rekao da TV služi da bi se na njemu gledao program? E sad što ste vi sve dobili od Njemaca na gotovo a niste bili u stanju da na vrijeme dogovorite kvalitetne kanale to govori koliko ste bili dorasli poslu.
Sve ovo gore će biti super kad budete imali sadržaj i dotjerate primjedbe koje vam korisnici uporno pišu po pitanju videoteke, EPG i HDMI, al ništa do sad.
Berza, računi, vrijeme......i to ovo pišeš na forumu? :confused:
Sale druže, da bi neko ovo pročitao na forumu MORA da ima PC i Internet, a onda ima puno više od ovoga što ti nabrajaš.
Čitava ova priča da na TV-u treba gledati koliko je sati i slušati radio ti je isto ko kad bi nekog ubijeđivao da kupi laptop, uokviri ga i zakači na zid.... pa onda može da mijenja sliku na njemu svaki dan. ;)
@high
Mozda kod nekih drugih operatera TV sluzi da bi se samo gledao televizijski program i nista vise. Uz Extra TV televizor postaje "display device" za STB (i sistem) koji ima mnogo vise mogucnosti od onih koje sam ja u prethodnom postu uspio da nabrojim.
@St.Dzoni
Od skoro je aktuelna akcija da je u prvih 30 dana besplatan i plus paket, za sve nove korisnike.
Ne zaboravite i moj post o extratv-odlicno :) Nego ga nedje izgubih. Moram ga malo updateovati. ExtraTV rules. Interactive all the way!
:D
Pa evo meni prvom tv sluzi za gledanje programa i dvd.i nista drugo. dati mi je lakse podic pogled na zid vidjet koliko je sati no palit tv zbog toga. a berza? kakva je ni ne zelim da je gledam
e samo da dodam ovo. nije da namjerno redjam postove no jbg zaboravih u predhodni da dodam. ja NE koristim pc i net da dodjem odje iako imam pc. jer bi me t-com odrao s racunom i dial-up. zato fino mobilni i edge i pichi.a i nebi dao 15e za 1gb nikad.
Sale...lijepo zvuci opis mogucnosti...izvini ali to je preskupo za nas :D:D:D:D:D:D
Microsoft nije u Crnu Goru niti T-Com ni Extra-TV rade kao sto bi trebalo...nadam se da shvatas o cemu pisem...
Kada gazda odrijesi kesu da ulozi malo vise u T-Com preci cu rado....do tada cu samo da uzivam u reklamama 8)
je l' se mogu kako prebaciti snimljene emisije na komp?
A da ne moze se nista prebacit na komp jebote 150x do sad isto pitanje.
:lolblue: :lolblue::lolblue:
Nocas su na TV In na vijestima, najavljene nove funkcije na Extra tv, mogucnost da preko mobilnog zakazes snimanje neke emisije dok nisi kuci, (bar sam ja tako shvatio, ako je drugacije neka me neko ispravi), a takodje sto me narocito raduje mogucnost 2x Extra tv na jednoj telefonskoj liniji (2 Tv-a), za jednog korisnika, samo se ne zna jos koliko cemo cekati na to i koliko ce kostati ta opcija???
Takodje je 10000-ti korisnik Extra tv koliko sam primijetio dobio plazma tv 40 inca na poklon! Pozdrav svima!;)
10000x Pretplata...x Ugradnja...ihaaaa...40`` kosta 1000Eura u maloprodaji...
interesantna politika :D:D:D:D:D
A mogli su vala 100 000-tog nagraditi sa 50`` da se ne stedi :D:D:D
Cuo sam da ce 2011g svaki novi korisnik dobiti OLED TV od 15``...uz ugovor na 5 Godina
SALE!!! Krepala je ova tvoja EXTRA skalamerija:mad:
Crko.....Risiver samo `melje` po disku.....
Jedan mali restart STB-a i sve ce ti biti ok :)
Jos uvijek nista.....