http://data.whicdn.com/images/109918...7342_large.jpg
Printable View
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=cq_VeUMtyzU
U srcu svakog covjeka cuju se lavezi dva vuka. Bitno je kojeg hranimo.
http://2.bp.blogspot.com/-7EMQJ95ej9...+of+wolves.jpg
Za jednog Blizanca.
http://www.youtube.com/watch?v=fXw3NXCzh1g
Sta rade muskarci po kafanama? Nista ne rade. A sta pricaju? Nista narocito. Pa zasto onda sede po kafanama? Bas zato.
Smrzoh se vani !!!!!!
Posluzi se :)
kao da cu da se razbolim...eto tako se osjecam!
jeza nekakva, sve me kosti bole...tako...
Lijepo li je spavat i mirno se budit,no se nema kad.
I onda kada sam mislio da je pravo vreme da odem, da zaboravim i kada sam verovao da mi je svejedno, ona bi banula ni otkud i sve bi počelo ponovo.
A đe je drugi pospani kuto?
Je li ovo neka brineta ? :D
o.t.
Attachment 76161
Ne, to je legenda :) Carles Puyol.
Ovo je brineta
http://www.ontennis.com/files/images...c-fhm-13_0.jpg
a dje me nadje nocas na bolnu tacku mi upires..
i u cemu je fora sa ovim topikom?
A koja je fora sa svim topicima?
Kako su se (s)nasli nocas gejevi mali.