Ne znam, evo se teturam od nje. Sinoc groznica, temp, jutros blaga glavobolja i temp 37.8.
Mislim sve očekivano ali ne znam da se to nekome dešava na Pfizer, Kineza, Rusa.
Printable View
Ne znam, evo se teturam od nje. Sinoc groznica, temp, jutros blaga glavobolja i temp 37.8.
Mislim sve očekivano ali ne znam da se to nekome dešava na Pfizer, Kineza, Rusa.
Pfizer ima jaku rekciju na drugu dozu Astra na prvu
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Ja se ne sjećam nekih ovakvih reakcija kada smo bili djaci pa primali vakcine. Imale su one u rame sto su ostavljale ožiljak ali meni ni to nije ostalo, bas sam lagano prolazio kroz vakcinaciju.
A ovo za Ženku znam da je ovako, mada znam i osobe kojima nije bilo bas ništa.
Ona iz 4 osnovne je bila zeznuta.
Gnoj se pojavljivao [emoji2961]
O toj pricam, ništa nemam od nje, nikakav ožiljak dok se većina mučila sa njom.
Ja imam 2 ožiljaka od tih vakcina što smo primali kao djeca.
Danas primih ovu...
Bas javi kako si prosla.
Znam desetoro (što iz familije, što prijatelja) koji su je primili i bez ikakvih problema.
Ja vjerujem da će tako biti i u mom slučaju.
Bukvalno sam se poslije treninga zalećela gore (sportski) i bez puno razmišljanja.
Znači,sad si aStRaPacha,nisi više alapača.
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Sve individualno.
AZ primili majka, tata i ja...i stric... :)
Majki pritisak jedino otisao gore, malo smo muke mucili al se sve vraca u normalu polako.
Mi ostali 0 problema... :)
Al opet znam dosta ljudi koje je bas bas dobro drmnula, od kojih su neki po par dana bili zakovani za krevet...
Sent from my iPhone using Tapatalk
A mogu mislit što je to,kad si poslije treninga,onako zagrijana, primila vakcinu..Ti vektori i antitijela su sišli i do malog prsta na noge.
[emoji6]
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Pa o tome ti pričam ;)
Prečvrsta sam :)
Evo mjerim temp sada 37.5, vakcinisao se prekjuče u 10h.
Ali mi se čini da se osjecam ok, još nisam ustao iz kreveta [emoji846]
Znam za alkohol Kimi, to mi najteže pada :D
Dobro sam, ruka me samo malo boli, ne bi rekla da imam temp.
Ja 36.9 sad izmjerih... Malo sam slomljena, ali ništa strašno...
Ja nisam imao taj momenat da me bas preklopila da ne znam dje sam, jedino ako to nisam prespavao :)
Prekjuče primljena AZ, što bi rekao Pikac "ni da me takne" :D
Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
ni ruka te ne boli, ono malo kod uboda?
Juče pomalo, tek primjetno, ali ništa temperatura, malaksalost...