Vidi ti da nije kakav osigurač
Sent from my SM-S901E using Tapatalk
Vidi ti da nije kakav osigurač
Sent from my SM-S901E using Tapatalk
Nije, zaboravih i to napisati, svi osigurači su ispravni.
Da, lijeva strana, morao sam skinuti motor i podići ga ručno, a onda skinuo žicu sa prekidača da ga opet ne spustim greškom. Nije mehanički već motor ne dobija struju na dizanje.
Otvori konektor na A stubu, tu ti je kabal u prekidu.
Koliko košta lakiranje cijele Corse, đe bi se to moglo odradit, ima li ko preporuku? Možda i ne bi cijelu ali hauba realno mora i krov.
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
i kod najgrđeg koštalo bi više nego korsa.
A samo hauba i krov?
Mada možda i ne treba nego ne znam zbog tehničkog, vrću li ako je ono ka da se auto umočio u more, vidim dosta kola takvih. Može li se kako to zamazat da se ne vidi što znam
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Imas po farbara da ti naprave sprej. Ako treba nekim finim vodobrusnim malo lak skini i pretrci sprejem
mazu ljudi uljem prije tehnickog
Moze i to sam cujaa
Dje naci sofersajbu za Fiat 500 2009god?
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Probaj
Na +38268667631
Rako
Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Je li imao ko iskistva sa elekticarom Bolom - kvart iza zgrade bivseg Kristala?
Sent from my SM-A736B using Tapatalk
Ako nije neka bas sitnica zaobidji ga....
Sent from my iPhone using Tapatalk
Samo sitnice, tipa sijalica, osigurac…
Tako se i meni ucinjelo, hvala na komentarima...
Sent from my SM-A736B using Tapatalk
Preporučiše mi električara Popovića, neđe na Kakaricku goru. Je li imao ko iskustva, da ne listam 40 i kusur strana...
Dje da kupim Osram Cool Blue Intense?
jedina mana je sto su skupe , al jesu li bolje od standarnih jesu i ljepsa je svjetlost nije zuta a nije ni plava kao kod xenona 6000k... e sad jel cijena opravdava razliku to je diskutabilno
dosta ljudi kaze da su kratkog vijeka , ja sam ih imao na auto i durale su vise od 3godine kod mene , prodao sam auto sa njima u farove