...i moraju li se prozori držati spušteni da bi se zvuk motora sa zvučnika čuo i napolje?
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Printable View
kazem ja ljudima da bez problema prolazim tu jednu krivinu na 170, ali oni ne vjeruju
https://www.instagram.com/reel/C3GBg...k1cDJ1ZXN2eDQ3
Sigurno je prošla 140 ovuda sa sva 4 na zemlji [emoji16]
Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
hahahaha a okle, vjerovatno onaj test na 70tak km/h pa samo ubrzan da lici na bengu gore:joy:
Što je ovo daleko bilo.
https://i.postimg.cc/dt7VZX1n/FB-IMG-1708367280379.jpg
Kuga.
A smijali su se Benglu
Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
Ajmo svi “vrati se Bangle sve ti je oprosteno”, “vrati se Milo sve ti je oprosteno”…
Svaki put ista prica...pa slike su 2D, uzivo je to vec druga prica, jos kad grille zasvijetli...
https://streamable.com/mnkkue
Pjeva fino
Sta znaci ova lampica desno? Repa?
https://i.postimg.cc/8PT8N7TV/IMG-1856.jpg
Kontakt
Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
nije prebacen u sport
koji seljak jos bengu vozi u komfort
odma sport i oko nekog stuba, ili preko ostrva da se nasadi
https://www.instagram.com/reel/C3TOF...9xbTVkNDd6Mw==
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Aooo [emoji1787]
https://www.instagram.com/reel/C3EBj...VqcTNjemFxcDM2
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Pusti to.
https://i.postimg.cc/vmJLWdxb/730137...0-C4-A4-AF.jpg
30 i nesto hiljada km, nema pritiska od ulja.
30 i nesto hiljada km
Vidis li lampicu od ulja?
Vidim i da je zelena, to je indikator za engine oil level.
Trougao nije upaljen, a i na sam iDrive piše da je OK
Sent from my S23 Ultra using Tapatalk
Trougao je upaljen nego je tu wash LCD ekrana.
Morao bi "!" da stoji umjesto OK.
Sent from my S23 Ultra using Tapatalk