Što ne smiješ? Koji sajt je u pitanju?
Poslato sa Huawei pomocu Tapatalk
Printable View
Što ne smiješ? Koji sajt je u pitanju?
Poslato sa Huawei pomocu Tapatalk
Jos dva dana do ispita a masu imam da ucim, tako ti je kad odlazes...
neshto mislim... jesam li ja jedina kojoj se bljucka od get lucky pEsmice? PSI, luv ya man!
posebnost je za prosjechne ;) uzhivacu u jednostavnosti, ipak. kvalitet nizhih stalezha ;)
Vjetar u noci kao ti i jaaaa
stranac u prolazu
http://s9.favim.com/orig/130722/acdc...com-794068.jpg
Gdje ?
http://youtu.be/WXFhUnN6TAc
Krechim.
Uh...
Floating through time
Posted via Tapatalk