Cuvaj kosu. :tongue:
Printable View
Dobar dan. :)
:love-struck::afro::butterfly::watermelon:
dušu ovog grada nema ko da brani
Neko je spomenuo slijepe miseve? Evo ga moj cvrle.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...64157324_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...45696376_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...60392240_n.jpg
Pomet..
Izrazite svoje misli i osećanja:
http://static1.demotix.com/sites/def...aida_57414.jpg
Pogotovo osećanja.
E smece jedno.
Ol ti lol?
Uništava me ovo vrijeme, uželjela sam se sunca :)
Propadose mi karte, pih.
Uh, ko da sam osvanuo u Bangkok jutros. Vlaga i vrućina, još samo šekam da me iza ćoška zaskoči kakav šimejl