Otvoris vrata, spustis prozor i sipas vodu gore i onda vidis sta se desava.
Printable View
Otvoris vrata, spustis prozor i sipas vodu gore i onda vidis sta se desava.
Ja sam imao problem na moje auto al Nije BMW.
Ako imas dje,uzmes crijevo,stavis crijevo pored tih vrata i pustis jako da toci.
I posle otvori vrata,vidi jel ti prag pun,a bice 100%
Ulazi ti pored stakla(kao na video sto skida) taj dio mora da se se stavi silikon,samo kod mene je bio metalnk dio a kod tebe je plastika koliko vidim.
Najveći problem je, kada tepih upije vodu,taj miris tesko izvuc(kirbi i ostalo na pomaze) samo vrijeme i jako sunce.
Sent from my 22101316G using Tapatalk
Provjeri dio oko antene da nije do njega... Popusti silikon
Sent from my iPhone using Tapatalk
Poslije ovog posta odmah provjerih kod mene, jer je bilo lijepe kiše ovih dana, srećom suvo sve.
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Tu ti je problem izolacija iza tapacira, bas kao na video, nisu je dobro zadihtovali ili je iscijepana to kad se skine tapacir vidi se sve, tu se posebna guma stavlja nema je svako, ili u voli da podjes da ti to saniraju opet, a mozes to zavrsiti i u mps auto.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8042a2928b.jpg
Tu je meni bilo zacepilo napunilo se svega isto bmw i isti sam problem imao, za svaki slucaj pogledaj, meni je rijesio to u dalmatinsku neki majstor bio, kog je tad i voli motors angazovao da im mijenja sofersajbne
Kad ovo počne da se kvari.
Počev od toga kad udje voda u ove ekrane na vrata.
To vise niko sastavit nece. :joy:
https://www.facebook.com/reel/290867...ibextid=9drbnH
Kakva boleština od opreme [emoji15]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel uljani ili inverto :D
MK tablice
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Čto?
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
1, 2 ili 3?https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...907d075546.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...820a2c0763.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d4cfe994f4.jpg
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Ako baš mora 1 [emoji846]
Mada možda može i 3
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Trojka bre, kakve crne felgen?
Nešto su mi najmanje bole oko. [emoji846]
Ali kad bolje pogledah trojka je ok.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
od ponudjenog 1
dvojka kao kuca...
crne na oko djeluju manje, trojka su mi konyck
E pa do ****a sad
Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Od ova tri meni je 1. najljepša.E sad,promijeni onu crnu pozadinu i ovu boju auta i mislim da će 1. biti bljak
"Nemo'te mi više pomagat"[emoji6]
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ima li ko ideju kako nabaviti solenoide automatskog mjenjača ZF16HP za E60, M54 motor...?
Marko Arsovic +382 68 615321
Vidi preko njega
Sent from my iPhone using Tapatalk