http://www.youtube.com/watch?feature...;v=33vQwakuMEQ
0-100 km/h 1.97s
0-200 km/h 5.19s
100-200 km/h 3.22s
Printable View
http://www.youtube.com/watch?feature...;v=33vQwakuMEQ
0-100 km/h 1.97s
0-200 km/h 5.19s
100-200 km/h 3.22s
GNOJ SA 1000 konja :lolblue:
Imaju oni i drugog VW-a sa 1000 KS.
Dobar :)
Sent from my TELEFON using TETRAPAK
Drugi stopovi, farovi i felne :)
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Pozdrav za sve,meni bi trebala informacija dje da povedem golfa 4 tdi na pregled u podgoricu jer je u pitanju kupovina pa da mi to neko dobar vidi i na komp prikljuci,fala.
Kod Makija.
tunning na passata 6 - 1.9, 105 KS - ko radi najbolje, preporuke - da li to raditi i sl.
ako mislis na cip, mislim da ti radi brzi_pas...
ako ces da se poseres u motor, slobodno radi :)
chip chip :)
obrazlozi to sto si rekao :)
http://safe-chip.com/da-li-chip-tuni...ti-motoru.html
Jedino se isplati kvalitetan chip odradit, ali to jedino u Njemacku ili tako nedje, a cijena je 800+... tako da se ne isplati u sustini
Oli to da reces da nije stetan? Kuku.
Zavisi i od nacina voznje.
Pa u pravu ste, sto bi fabrikala tako pravila to, oni veze nemaju, nego dodje neka budala i izmijeni mapu i bolje napravi od fabrike.. my ass
Forumasima i auta trose manje od fabricki deklarisanog.
A sto se tice cipovanja, neko ga cipuje da kad pretice, kad ga stisne da ima sto da povuce i normalno vozi. A neko ga cipuje da mu je stalno gas u patos pa nije ni cudo sto ce da crkne.. Crko bii i bez chipa.
Zna li neko nešto o ovom golfu?
http://img15.imageshack.us/img15/5913/img6061o.jpg
NSXXXXXXX....hocemo li?
Trebali bi!
Ovo baba stavila da kida nokte sigurno
Sent from my TELEFON using TETRAPAK
A preci se o jadu zabavljali protiv okupatora.
passat 2004. 1,9 tdi, 96 kw, gdje kupiti djelove za veliki servis?
Saznao sam ko je bio sa ovom dujom...
http://www.dodaj.rs/f/3Y/ma/3lMTsinD/a1999a5e9e640.jpg
Kako se ove lajsne zovu na engleskom kako bi ih narucio preko ebay-a? Prijatelju su ih skinuli sa Passata, SAD model.
Door moldings.