Prastajte ako je bilo, ja tek juce vidjeh... :)
http://www.miloslekovic.com/marketin...tija-audi-bmw/
Printable View
Prastajte ako je bilo, ja tek juce vidjeh... :)
http://www.miloslekovic.com/marketin...tija-audi-bmw/
bilo bilo...al nije lose vidjet jos koji put :)
hahahah ao lose li fore....
Subaru objasnio :mrgreen:
Sto je ovo? Nova trojka pretpostavljam?
Nova trojka, stara priča...
Pfffff ne svidja mi se kapi. e92 ljepsi, e46 najljepsi, e36 na vr glave, e30 najjaci i e21 majka svih ovih mucenika.
Nije los,svidja mi se sto ''tanak'' naprijed pa djeluje pomalo retro,crvena naj...
Zadnja lijepa trojka je e46.
Zadnja dobra trojka je...335i.
Slazem se,i to e46 prije fejslifta.
http://www.myautotek.info/uploads/po...3-e46-318i.jpg
Svi prije 1999. god...
e92 nije lijep? omg............
Lijep je e92, a ova nova trojka je ista ka' petica...
http://photos.leftlanenews.com/photo...er-21_1035.jpg
http://bkkautos.com/files/2011_BMW_5_rear.jpg
mozda ova limuzina nove 3-ke i ne izgleda nesto precerano... ali mislim da ce m3 bit brutalan.....
Dugo sam cekao da predstave novu trojku...
Kao po obicaju svima ce biti lijepsi stariji modeli ovo ce biti promasaj,imat ce milion problema ali ja cu gledati da ovo bude moj sledeci auto!
Tvoj sledeci auto je Golf VII i brisi odavde.
za mene se nije pravio preko e38
Pa petica je baby sedmica, sto je OK jer sedmica izlgeda odlicno, onda trojka je baby petica sto je OK jer petica izlgeda odlicno.
Jedino stvar je sto ne volim kad su toliko slicni.
nece oni da rizikuju sa radikalnim promjenama, samo nesto minimalno, i onda ne mogu da omanu u prodaji... a njima je najmanji problem odradit novi dizajn,no ako se narODU ne svidi prestigoše ih Merc i BMW.
Fabija, slazem se da nije bas ok kad su svi nekako isti, ali opet, nije da se ne mogu razlikovati, kao npr. Audi :)
Bogami i e90 prije facelifta je dosta lijep. Nova trojka je lijepa, samo mi se ne svidja to sto su farovi spojeni sa, kako na video kazu, bubrezima(resetkom).
e90 mora da ima ogromne, dobre felme, niskoprofilne gume, dobru boju, da je zatamnjen... a ova nova trojka mislim da uzivo ima da izgleda perverzno :)
http://imgs.worldcarfans.co/2011/10/...4462552113.jpg
ne zajebavajte da je ovo ruzhno, samo neke druge felge i perverzija
Hahhaha a kak me zeznu Juan hahaha NOT
Sami kazete da su sva tri ista a sad se smijete kako ne mogu poznat aooo
A smije se covjek koji nosi naocare FAIL
U potpunosti se ne slazem sa ovim ti postom. Mislim da odem nedje da se trkam [dje kod nas???] to nije problem, uvijek si tu, u obrtajima, saltas, kocis i cuda cinis al razmisljas li da vozis svakodnevno takav auto? Ne daj boze kakvu familiju? Bebu? Zenu? Djecu? Roditelje? Pa da ih cimas na 5iljada da bi pretekao? Ja za to nemam obraza.
medjuubrzanje? meh...
ja ponekad kad ocu da preteknem nekoga opusteno moram da ubacim u 6tu brzinu da ne izgleda kao da se trudim previse :P
A što je ovo, vazda se čudu načudim kad čitam forum i vidim da većina vas tvrdi da su starija kola bolja no nova...wtf ?! je li problem što čekate da dobro ostara da bi ga mogli kupit jer će ta za 10 godina sigurno reć da je ovaj model sad wrhunski :). Vjerovatno Don Juan iz Murtovine zna bolje od inžinjera iz bmw što je moderno. Za Podgoricu je e34,e36, e38, e39 dobar auto, lijepo izgleda ali je svjetlosnim godinama daleko po svemu od novih modela.
Na temu sad, trojčica je bombona. Samo mi se ne sviđa ova kategorizacija na sport, modern, elaganc... podsjeća me na Mercedes.