Bio dobar provod na Žabljaku, još si pod dejstvom bElog
[emoji6][emoji3]
Sent from my Huawei P30
Printable View
Eto je, uspio da slikam ovo magare
Može li ljubimac biti biljka (pitam za druga)? [emoji6][emoji848]
Sent from my Huawei P30
Može ako si Léon... :D
Sent using Tapatalk
Sh0ne, teškog života! Đaoli ga pozoali :D
Starky :D :joy:
Moze ako si Ferdinand
https://d23.com/app/uploads/1938/11/...00-780x440.jpg
Super je ispala ova Ben Doverova ribica....razmisaljm da ja ovoga mojega ubacim u akvarium, da vidim kako bi to bilo....
[IMG]https://i.ibb.co/hdkjXt7/Astor.jpg image hosting[/IMG]
a kako je zgodan!!! Stvarno je prelijep...neki sam dan vidjela nekog belgijskog ovcara, mlad bjese 9 mjeseci ali valjda nije Malinoa....bjese ogroman, čini mi se veći od toga tvoga komad i ja pitah momka je li belgijski i rece mi da nije Malinoa i da je veci od te rase ali da su slicni izgledom...ali stvarno lijep pas! I taj bijase vezan za gazdu nenormalno, ode momak da fotka on osta na povocu kod druga mu gleda ga je ka da se za vazda oprastaju i kad se ovaj vrati nakon 3 minuta, brate kad je poceo da skace na njjega,?! Ka da ga namanje godinu nije vidio :joy:
Presmijala sam se
Sluša li te baš ono maksimalno, da si siguran kad mu kazes da stane da ce stat? Bojiš li ga se? Jesi li potpuno relaksiran sa njim? Kao da ga od rodjena znas? Meni je to fascinantno da si odraslog psa tako pripitomio...svaka ti cast...mislim da sam vidjela sliku njegovu kad je dosao kod tebe i posle mjesec dva....znaci drugi pas!
Hvala zvoncice. Sto se slusanja tice,slusa bas dobro. Zna osnovnu poslusnost. Posto ga uglavnom izvodim uvece (preko dana sam na poslu) nekad kad nema naroda bas po ulici, pola grada obidjem sa njim bez povoca. Kad dodjemo na pjesacki i kazem mu da stane,ukopa se u mjesto. I na "dodji" isto dobro slusa,sjedi, mjesto, ajmo....te osnovne stvari bas dobro slusa. Cak i kad ide bez povoca podje nekad malo vise ispred mene, ali se obavezno povremeno okrene da vidi dje sam. Ali dooooosta je rada iza nas dvojice, bas dosta. Sinocc smo setali dva sata, sjedoh ma klupu na ruski mosta i dosao je kod mene i mazili smo se jedno po ure. Za nas ukucane bi u vatru skocio. Ima paznju, hranu, ljubav, igru i vrijeme koje provodi sa nama i on to vrace beskonacnom kolicinom ljubavi
Imam ja ljubimicu moju Shell Bee ali ne mogu poci ove nedelje kod nje...daganica moja slatkahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...33e56b485a.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d46f75108d.jpg
Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Da zamolimo Dovera za još koju fotkicu akvarijuma ovdje, prelijep je prizor.
Sent from my Huawei P30
Znas li ti koja je muka napraviti telefonom sliku, a da bude fokus kako treba...
U stvari, akvarijum jos nije potpun. Fali pijesak, da bi ugodjaj bio pravi... Imamo i neke skoljke da dodamo... Za sada 5 zlatnih ribica vršlja po njemu. Danak neiskustvu je nedostatak neke fine pozadine (tapeta se lijepi na ovo crno staklo nazad) ali to ne uradih prije sipanja vode.
Nabavili klincima za Novu, a vec je zanimacija za sve nas...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b8a5a9a73d.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...58ad3a9328.jpg
Sjajno je. A fora je i crno staklo bez tapete, daje iliuziju dubine morskog prostranstva. To me je i privuklo da ti tražim još fotki [emoji6]
Sent from my Huawei P30
Pa sa ovim biljcicama moze da prodje upravo tako, a i kontrast daje, pa sarenilo dodatno dodje do izrazaja. Nikako do Petrovca da se spushtim za jednu kantu pijeska, da i to pridam...
Jako lijepo izgleda, ova kula je "čučnula" ovdje vrhunski. :)
Koga interesuje ima u centar pored diskonta Poki (u red đe je Školijera) pet shop đe se bave baš akvarijumima, rade i ugradne i izgledaju fenomenalno...
Vjerovatno se kod njih može naći raznih ukrasa i opreme generalno za akvarijume.
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Bio bi ti fin i sa Miločera kao i Sv. Stefana, nekako je šaren, uklopio bi se bas fino i onako mali kamencici su u pitanju.
Ne bi valjao presitan. Onaj iz Petrovca mi se cini da ce se idealno uklopiti jer nije preostar i ima od bijele do bordo nijansi nekoliko...
I'm a simple man, I see a cat, I press thanks.
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
NoLimit, ono je Sveti Stasije?. Odlicno mjesto za fotkanje, pogotovo kad zalazi sunce.