Ne moras bit lijep i pun para prica zavrsava 90% posla.
Printable View
Ne moras bit lijep i pun para prica zavrsava 90% posla.
Sinoć čoek sa troje djece staje u sred kružnoga na stari aerodrom kod Luk oila, pali sva četiri žmigavca da mu djeca telefonima slikaju one lampe u kružni... slikavali su sigurno minut-dva...
Neka ga ne mari...
Kad neko budali svasta. Sto ce mu ova prica? Nije ni prilika ni mjesto..Cemu..??
https://s24.postimg.cc/8c27qgd51/Untitled.jpg
Da mi je dofatit ove raspade od ljudi sto mi svako jutro cestitaju auto vratima od kola, ruke im se osusile.
Navikne se covjek vremenom na to. Ne vrijedi se nervirat.
P.S. Sve sto nije urezano (skinut lak) nego je povrsinsko se ispolira i ne vide se.
Ljudi gledaju Farmu umesto da čitaju knjige.
prolazim danas pored zgrade DPSa ka Blazovom mostu kad prolazi neki momcic na biciklo i klepi me po glavi i obali mi kapu iz cista mira i poce da se smije, e da mi je da sam ga dovatio da ga izdevetam :mad:
Cim prolazis pored DPS oće i kapu da ukradu :)
konik prsli.
Nerazumijevanje.
Nejebica.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ruki znas ti onu staru:
Lazu te Ceco da pjevas na stari, ti pjevas na konik ustvari" :))))
coeku zvoni tel u liftu i javlja se: evo sad krecem sa starog.
a sto velis toooo...
http://images.tapatalk-cdn.com/16/01...e981f4d712.jpg
Znao sam da ima pjevačica, voditeljka, učiteljica, šalterska službenica, doktorica, medicinska sestra itd itd...
Ali ovo zvanje mi je nešto novo...
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
hahahahaaahahhahahahahaaahahah majko sveta
a onda sise ti pojavijo, kao da si magijaaaa
Lajte psi, ne biste daje Ž. R. A. živ.
Trokadero cure i momci iz separea za novu godinu. Pihhhhh, sve najgore
Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
Krivo ti sto ti nisi imao separe? ;D