Sreća je *****, moš trčat za njom, nećeš je ufatit.
Printable View
Sreća je *****, moš trčat za njom, nećeš je ufatit.
Divota zivjet u Podgoricu porez 7% cijena hleba 0.3e
http://www.dodaj.rs/f/1u/f0/1YF8Nq9y/img4589.jpg
lida ima hleb 0.30 koliko čuh. im i od po 0.40. a porez od 7 se ne mijenja
Baš razmišljam o tome kako bi bilo dobro igrati ovako, a još bolje onom ko se toga dosjeti pa naplati.
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...Norg_460sa.gif
Neka dja`le, ne avetaj! :)
Što da ti kažem, nije život ka' što je nekad bio...
:D
Četvrtak, Lovćen, priroda.. :)
Attachment 109572 :courage:
prodajem bubreg.
Autenticni Irig i zbog cega li sam u nj bitisala...
:lol:
brat
"Ti si kao ogroman dijamant i ljudi ne znaju šta će sa tobom. Neki bi da te usitne, a neki da te imaju samo za sebe. To je možda i najbolja definicija tebe. MNOGO TE IMA."
ni krevet nije što je nekad bio
Kao da sam kopala cijelu noc, a ne spavala.
eeee alapaco, a vidi kako je oljce spremna, puna snage, energije, trci, skace ko jarica...
A vidim, to je vučica!
Preloše je kad se noćno spavanje zamijeni za dnevno :)
kako sam mogao spavat do 2pm ni sad mi nije jasno.