http://24.media.tumblr.com/49ac708a8...hg1ho1_500.gif
Printable View
Come on you target for faraway laughter,
come on you stranger, you legend, you martyr, and shine!
boginja:triumphant:
Mrzim kad me probude na poslu.
Prijeko potreban san.
Ubi me drugarica da joj nađem pjesmu koja ide nešto ovako "it feels like ... feeeeels like a ..." :D ženski mekani glas :D zna li ko ?
EDIT: Našao
http://www.youtube.com/watch?v=EwUv6WvCNtM
Tufaaahiije
Zloba sama ispije najveci deo svoga otrova. (Seneka)
sta obuci...
isti problem imam svaki dan :)
Da mi je otići za ovaj Beograd više, da pobjegnem malo odavde :)
oli to u vojnu školu?
Ne no kod sestre malo da odem, a vojna me neće gledat :)
Studira li ti sestra gore?
Završila je odavno, i sad živi tamo sa porodicom.