Licno bi uzeo prije taj sa vise ks
Printable View
Licno bi uzeo prije taj sa vise ks
Kad nije u full opremi i unutra bas jeftino djeluje, kao da je sav od reciklirane plastike.
Jel mu ovo crveno protiv uroka?
Sent from my Aber kutija
Da pitam za jednog drugara koji razmislja o kupovini Tiguana prve generacije
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...LSFI-MqrhL3A&s
kako se pokazao generalno, ima li nekih primjedbi, mana, slabih tacaka, na sto treba obratit paznju pri kupovini?
Ovaj konkretno za koji je on zainteresovan je 2.0 tdi 140 ks sa manuelnim mjenjacem, 2008. godiste.
Imaju li 2.0 tdi motori iz tih godina kakvih primjedbi i slicno?
Koji je inace najpouzdaniji nacin da se provjeri vjerodostojnost predjene kilometraze kod auta generalno?
To auto je valjda kupljeno novo u CG, prvi je vlasnik, zanimalo me i na koji bi se nacin najlakse moglo provjeriti da li je auto imalo ranije (nekih vecih...) udesa?
Enterijer iz 2004, oprema iz 1997, auto 2008 a cijena kao da je 2018.
Cijena mu je taman ko Renou iz 2018 godine mozda to nesto znaci...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Za g7 start stop sistem, akumulator iz Castelane da se uzme,koji preporucujete?
1.6 77kw Dsg
Sent from my Aber kutija
jes da njemci malo nude opreme za dosta para, ali nisu ni japanci nista bolji.
drugarica kupila auto, 40k eura, korola kros, u stopove sterike. Pa golf 7 2017 godiste je imao led stop kao osnovnu serijsku opremu.
Salju mi cjenovnik yarisa: kaze prednji elektricni podizaci stakala. Znaci zadnji na rucku.
E, al oba ta auta imaju po 10 godina garancije i serijski dobijes self driving sa zastitom za pjesake, bicikliste. To nema X6 od 106000 eura serijski nego moras jos da doplatis.
Meni je bas koma sto nema LED pozadi. A kad ti na Golfa VII crkne jedna dioda i kad se mora uzeti štop cijeli od par stotina eura…
To je tacno. zato bolje vozit manuelca jer moze da crkne automatik…
Sent from my iPhone using Tapatalk
A sta ako crkne zamajac i set kvacila. Sa zamjenom 1000 eura?
Svakako ti ispadne jeftnije na manual nego automatika jer pretpostavljam da ima DSG duplo kvačilo [emoji57]
Sent from my Aber kutija
Ima li neko preporuku za top majstora za Tiguana za redovno odrzavanje? Da mu je dijagnostika original, a ne one divlje i da je pouzdan i tacan za dogovor ako takav postoji danas.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Po meni roksped jedino...
Jer sve na jedno mjesto nemas!
Imas prelistaj forum lupam miluna ,madjo boljevic anbo , takumi npr zrnojed sa foruma imas njih dosta vrhunskih majstora i DIJAGNOSTICARA....
za elektriku su ti Rasovic,Marovic i ima jedan u dg bobicic isto umije
Za dizne Jokic ...
Za turbinu uzice srbi....
Jbg uglavnom sve na jednom.mjestu nemas.
Mozda grijesim.al nek me kolege iz struke isprave i daju ti adekvatan savjet
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
https://g.co/kgs/gNpWqPM
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Okle im inspiracija za tocak za novog golfa gti
https://uploads.vw-mms.de/system/pro...jpg?1705917237
https://i0.wp.com/i.redd.it/hppz7geg1vm81.jpg?ssl=1
https://www.reddit.com/media?url=htt...7ebb5e6effafeb
Telefonke.
https://i.pinimg.com/736x/ef/c8/58/e...38536d00f2.jpg
Kako je prije nekih 10god ovo bilo popularno[emoji2]
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Golf 8 75 hiljada
Tuareg 100hiljada
Ovo je neka skrivena kamera. :D
https://www.instagram.com/reel/C-mta...J2ZHl3eXBkOWZ2
https://www.instagram.com/reel/C-sSJ...lmMTN3NjE1MA==
Preporuka za veliki servis za T-roca, 2019. godiste?
Milun?