https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-svom-dvoristu
Ovdje sam proveo djetinjstvo i mladost. Ovaj dio grada je vazio za jedan od najljepsih za zivot...centar grada, a opet nema buke, guzve, zelenilo svuda okolo, skoro da i ne treba klima ljeti....I onda se nadje neko govedo, neka bitanga, olos, smecar, sto bi nas narod rekao, govonoodcojka..nastavite dalje po zelji, da ovdje isplanira zgadu, na nepunih 10 metara od vec postojece, i da nekome potpise dozvolu da tu moze da gradi.
Sto je zalosno, direktor Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice, zivio je dobar dio zivota (mozda je jos uvjek na toj adresi, ne znam) malo naprijed od ovog mjesta.
Ne zna se koja je vlast gora, ova ili ona prije njih. Mada se meni cini da su isti. Olosi i jedni i drugi.