It's so easy, to think about love, to talk about love, to wish for love; but it's not always easy, to recognize love, even when we hold it....
In our hands...
Printable View
It's so easy, to think about love, to talk about love, to wish for love; but it's not always easy, to recognize love, even when we hold it....
In our hands...
I feel fine. fu*k yea!
Kad hodas ne zastajkujes
i zemlju ne dodirujes
a mene ne primecujes..
i kad se toliko otvoris nekome, postanes mu obicna i dosadna.. i aj zdrao ;)
Such a lonely day and it`s mine...
http://www.youtube.com/watch?v=DnGdoEa1tPg&feature=relmfu
Pustite me da živim samo bi da preživim
isto ko ovaj ciko gore, samo sto sam bez kaputa i seMsira pa se smrzoh ko pi*ka
Popio bih casu vode.
administraciji odgovara da se malo više piše na temu, a malo manje spamuje i to je sve:)
Nema potrebe prokomentarisati baš svaki post koji neko postavi;)
Čovek ne može da bira vreme u kojem će se roditi i živeti; od njega ne zavisi ni od kojih roditelja, ni od kog naroda će se roditi, ali od njega zavisi kako će on postupati u datom vremenu: da li kao čovek ili kao nečovek, bez obzira na to u kom narodu i od kojih roditelja.
-Patrijarh Pavle
http://www.youtube.com/watch?v=GprD0NdDheQ
Dugo se klela da nije smjela da me zavoli,
i da ostane.
Rekla je nije to zub, to mnogo jace zaboli,
i ne prestaje.
Jos jedna jesen, i stoti persen za lobanju,
moju tvrdoglavu.
Bar da umjesto suze Dunav potece, da mi ne znaju,
dusmani ne znaju.
Lazu, lazu me, da vrijeme lijeci sve
Mozda sidu i tumore, al' nju nikad ne
Lazu, lazu me, da vrijeme lijeci sve
Mozda sidu i tumore, al' nju nikad ne
Jos jedna jesen, i stoti persen za lobanju
Moju tvrdoglavu
Bar da umjesto suze Dunav potece, da mi ne znaju
Dusmani ne znaju
Lazu, lazu me, da vrijeme lijeci sve
Mozda sidu i tumore, al' nju nikad ne
Lazu, lazu me, da vrijeme lijeci sve
Mozda sidu i tumore, al' nju nikad ne
Treba da slusas Mylene Farmer, da ti odmah kazem.
Ona to prelijepo metne - Don't be afraid of this risk, my wolf.
No vi ne slusate crvenokose zene, pa se zaebete.
http://www.youtube.com/watch?v=xE6777RczGE
hej heej heeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
danas sam ok :D
Zlobnica definitivno postavlja najbolje pjesme ! :)
Super je to kad ti neko pokloni NATO suzavac.
Sad mogu u boj.
Neko na vratima zvoni. Traže me. Šta vredi i da otvaram, kad nisam tu. Ko zna gde sam ja.
Kako znas da zvoni neko kad nisi doma?
Na kozi Balkan istetoviran, u srcu majka rodjena. Vuce me nostalgija, nasi ljudi i muzika.
I love long ... Romantic ... walks ... to the fridge.