http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...65211192_n.jpg
Printable View
Misao i osjecanja decenije
Dobro jutro.
http://www.youtube.com/watch?v=byQjUuZuXIA
I tako to.
Svasta.
Pitanje od milion dolara:
Ko je bolji kad se lati ironije i ironizama, zene ili muskarci.. i zbog cega?
muskarci, zbog zeninih osobina da postavljaju pitanja na koje i same znaju odgovor ; )
Da li to znaci da vi to ne umijete? I jesi li siguran da si u pravu?
mi nemamo potrebe za takvim viskovima, zasto trositi zivot na to ?
Zato se vi igrate ironijom?
I mislite da ste bolji? Tj gori?
Zaboga...
Neko bi rekao da zanam treba prepustiti razmisljanje a vama osjecanja.
katkada i to ne bi bilo zgoreg...........
Ali mi i razmisljamo i osjecamo. Dok se vi naviknete na oboje i prihvatite da i mi oboje (svo vrijeme) radimo... obicno prodje svaki voz.
No, dobro.
Mi cemo nas voz uvijek imati.
Attachment 68161
Kad se krenulo tako... zavrsava ovako ... ili pocinje ovako, vise nije vazno. :) Sigurno, cvrsto.
http://images4.fanpop.com/image/phot...23-900-600.jpg
Ne pricam o seriji. :)
http://images4.fanpop.com/image/phot...62-500-400.jpg
Ovako je pocelo :) neposredno. A u svakom trenutku mogu da ih uhvate.
:P
http://img0.bloggum.com/upload/lib/i...d38rgbufab.jpg
Tacno sam ovoliko nervozan
Attachment 68219
Aj prestanite sa ljubakanjem, sve me neka nervoza drma dok vas gledam takve... :D
Trenutno se osjećam kao... BAGGER 288!
Attachment 68220
U sto se pretvori ova tema.
Htio sam da postavim neku sliku ali odustadoh. Da ne kvarim idilu. Ili 'idilu'.
Da ne kvariš idle.
http://img4.imageshack.us/img4/2871/...2989367924.jpg
Treba mi nocas pidzama za jedno -30.
Attachment 68221 e ja cu da pokvarim ni najmanje ljubavna no s rokovnikom i terminima koji samo pritisak nabijaju... no mazohista sam sta cu :)