e fabia....dje nesta...ja cekam odje da se zakuva sad :D
Printable View
e fabia....dje nesta...ja cekam odje da se zakuva sad :D
Uuu.. Jel ti ovo ozbiljno dome?
Ne kapiram u chemu je problem? Sto se/te zekim malo jel? I sto je zez vrhunski, pa te to boli jel?
Da mi je neko pricha...
Vidis ti to..
djelovi MH370 cak na obali Mozambika?
http://www.vijesti.me/svijet/nakon-s...a-mh370-877478
Ma da, pao flap od 200-300 kg sa masu hiljada metara na travu kao da ga je neko spustio viljuskarom.
Kako bi taj dobio otkaz...
Nego, riknuo Trumpu motor na 757.
srusio se avion, svi poginuli
http://www.wsj.com/articles/flydubai...sia-1458359822
inace, prije 2 dana javljeno da ce Fly Dubai da leti iz Podgorice 2 puta sedmicno :D
http://www.cdm.me/ekonomija/turizam/...o-iz-podgorice
Sad ce stari liberal da izbaci neku posalicu
ti rusi jednako ginu ko god da ih vozi, maler
Ma taj je zapalio gore. ***** lose vrijeme.
Vele zakacio krilom i zapalio se...a odje se vidi dje bukvalno vertikalno pada
Ja samo ocekujem fatalku ovih nasih aviokompanija.
Nemoj toooo, paranoican sam postao
Sent from huawei
E, jel ti znas kako se odrzavaju ovi avioni i koliki su im servisni intervali?
Air Serbia je ok sad :D
ovi fokeri Mne airlinesa ... Ne daj Boze nikome... Samo sto ne krene da otpada od njih u vazduhu
Da. Na papiru.
na stranu estetika, uvijek su se u JAT tehnici odlično održavali avioni.
Sent from my MX4 using Tapatalk
Ne znam za tehnikalije, estetski je JAT bio krs nad kresvima.
Od sjedista lijepljena 'duct tape'-om pa do panela iznad sjedista kojih nema.