Desava se i meni, nekad u 1 dan po 5-6 poruka.
Al do mreze je. Jer supruga nema 5G,ni dijete na sat,nekad ne mogu ih dobiti.
Sto ce tek biti ljeti,pakao
Edit 5G u srcu Grada Bara,top,1km od centra uzas. Sto je rekao kolega ranije,4g je bolji
Sent from my Aber kutija

