ja imam ovaj digitalalb tako da cu ispratit utakmicu. javljacu vam kako igramo :)
Printable View
ja imam ovaj digitalalb tako da cu ispratit utakmicu. javljacu vam kako igramo :)
sta je digitalalb?
paket na satelitu eutelsat 16 istocno koji prenosi utakmicu.
e pa ne vjerujem da ima ljudi koji vole sport a ne znaju sta je digitalb.
ko dade gol za ove nase mlade :)
jel ima ko neki inet stream
Gol za izjednacenje - Sofranac
2-1 ....... Stefan Nikolic
3-1 ....... Golubovic
Prijateljski meč Crne Gore i Albanije u Skadru, koji se igra večeras od 20 časova, imao je neprijatnu uvertiru – tokom prolaska kroz Skadar, naime, albanski navijači su kamenicama i flašama gađali jedan od tri autobusa sa navijačima iz Crne Gore.
http://ads.vijesti.me/www/delivery/l...&cb=1eea558dfb
Nije, međutim, bilo materijalne štete, niti je došlo do bliskog susreta navijača dvije reprezentacije.
http://www.vijesti.me//sport/domacin...e-clanak-32802
Fino, domaćinski nema što.
Nema veze izvinićemo im se sve u cilju dobrosusjedskih odnosa i sledeći put možemo stati da nas dobro nanišane
je li ko isceprka kakvi strim?
Imam osjecaj da bi nas dje god da podjemo u okruzenju gadjali... Ne znam ko nas voli od komsija...
Nema nade za stream ?
aj ako ima koji strim postavljajte to, na koji sajt je prenosena fljamurtari-buducnost zna li ko?
Ko ne voli Crnogorca očina mu ..... oca..eto tako...bilo ko da je...
Evo Live stream zahvaljivaćete mi kasnije:encouragement:
http://atdhenet.tv/38496/watch-albania-vs-montenegro
ne cuh himne :D jesu li zvizdali arbanasi
e moji ljudi divno je imati CS :D
evo upravo gledam utakmicu na SS1 :)
2x faul nad Jovetom i ovaj sudi za njih
jemso li imali koju sansu sad se tek ukljucih fala za streamove
Ovo je prava neprijateljska utakmica .. kako na terenu tako i na tribina .. hoho :)
Evo pa pogledajte kako je bilo..
Albanina vs Montenegro (10 avgust 2011) - Himna Crne Gore ... National anthem of Montenegro
http://www.youtube.com/watch?v=Kmhnt_Sq3qw
albanija bolja za sad mada je igra dosta rastrzana.
Uigranija je Albanija,ne znam oce li se isplatit ovo igranje na kontre i na klasu Jovetica.
kakva bomba Vukcevica...
ko nam je na klupi ?
Primismo ga.
1 0 trop:mask::stung:
Trt!!
Bi li ovo rukom?
1-0 albanija. bogdani glavom poslije prekida.
cudan gol - dade ga covjek grudima pored dzudovica.
biće dobro ako ne popijemo peticu
..imamo i mi kad dati dva-tri ...
Pi kako mrzim kad primimo ovakve šutanske golove
Aaaaaahhhh Dzudovicu, Dzudovicuuuuuu..
Odje je treba da mu pocne Beciraj.
auuuuu kakva sansa
A dako ubaci Beciraja...ovoga Djalovica ne mogu smislit.
gooooooooooooooo