Kakav je Amer sa lastom između okica.
Printable View
kakvo predstavljanje, kakav idol...do posle refrena
https://www.youtube.com/watch?v=X4DNIWDSklw
Nije bitno kako izgledate spolja, nego iznutra. Evo na primjer ja imam prelijepe bubrege.
Obožavam kad mi umaže i razmaže karmin oko usana...
Batak iz 'Lakovića'...
Da nije iz Brazila :-)
Uvijek su mi kao mlađanom deliji govorili da nije lijepo upirati prstom u nekoga, prvo zato što to nije kulturno, a drugo jer mi je u glavu usađena ta neka "zdravorazumska" misao - da kada je neko zas*ao, ne trebam mu ja da ga podsjećam da je zas*ao, valjda zna i sam. A i ako ne zna, znaće, vremenom... u svakom slučaju sam ja u toj jednačini suvišan. VASPITANJE!
Malo mi je žao što tako ne misle novinari, kojima je posao da dižu tiraž i spuštaju moralne norme i sve ono u što sam vjerovao da neću vidjeti u nekom mediju.
Ali ajd, da sam barem vidio jednom, nego sam vidio i dva puta, a ono što se desi dva puta desi se i treći put... kad ono to postade obrazac, šablon... to je jedna velika univerzumska istina i mi po tom pitanju ne možemo ništa da uradimo. Osim da se od toga distanciramo, kao u "drvo"redu u pošti; "pola metra iza mene da stojiš, nemoj da mi dišeš za vrat, ne volim miris dolčea, kolonje... zatim - luka, tripica i pipi parizera prije 14 časova, jbg. takav sam, što ćeš sad?!" Ali i distanca je klimava stavka, kad đe god da se okreneš - vidiš ono od čega hoćeš da pobjegneš, ili naletiš na neku debatu oko toga... pa ijopet shvatiš da možda čak ni distanca nije rješenje. Možda treba da se uleti u klinč i da spucaš vola među rogove, pa kud puklo da puklo.... ali, generalizacija je sama po sebi još klimavija, dok su predrasude sveopšte prisutne, i poželjne čak, htjeli mi to ili ne.
Svako treba da odgovara za ono što je uradio ili nije uradio, ne razmišljajući, ALI! Ali nisu nam potrebni novinari da nazivaju stvari pogrešnim imenima na osnovu svog suda ili "većinskog mišljenja" redakcije. Možda će neko od vas jednom da sjedne u auto sa nekim ko će da vozi naduvan, pa ćete biti "narkomani sa juga na plin", ali o tome vjerovatno niste razmišljali, dok će kogod drugi sjesti u malo bolji auto u vjerovatno preterano alkoholisanom stanju gdje moć rasuđivanja teži ka nuli... i dobiće epitet "sjeverne sponzoruše"... da ne idemo u to kako sve to čitaoc prevodi.
Iskreno mi je žao gledjući svo ovo medijsko čerečenje iole "čuvenijih" ljudi. Ne radi drugome ono što ne želiš da neko uradi tebi, prosto je kao pasulj. Samo se pridržavajmo toga i sve će biti sjajno.
I smjesmsesmejemsesmejemse....
Xerxes koja nijansa LSD-a ovaj put?
Eh, Xerxes i bogu si težak.
pa da... prvo spasavas a onda dobijes kaznu..pravna drzva..sve 1/1
http://www.vijesti.me/vijesti/treba-...eagovao-795966
https://forum.cdm.me/showthread.php?...t=#post3852744
Kamo srece da je moja.
Sve što sam pročitao o njemu je gore i od tebe. Al' ne daj da te ja ometam, ima nas raznih.
Ondak da se ižljubimo ka najrođeniji?
Ne hvala, odlučio sam da smanjim drogu za pola.
Da se oće kakva forumska "saobraćajna" osnovat, da poapsi pijane i konzumente aditiva, udari banove, kaznene i vaspitne...
Ne odbija se vaka prilika Žede, al ajd... konzerviraćemo mi to za trijezne trenutke i bistrije momente.
Uzgred, koliko je danas diploma srednje?
Duplo jeftinija od tvog LSD-a.
Ne se jediti... cifre su barem od brojeva, oni ne mute, ne ostaju nedorečeni, zato su tu da pojasne....
Zanimljivo je kad kroz aspekt "similis simili gaudet" uzmeš u obzir da je danas približan stepen pismenosti mjera privlačnosti, mjera čoporativnosti.
Sličnosti se privlače, civilizacijski, a takvu predrasudu bi cifre najbolje otklonile...
Mnogo ti podcjenjuješ za jednu samoproklamovanu obrazovanu osobu. A tek je interesantno kako reaguješ na pisanje random osoba s interneta. Stvarno za evaluaciju. Pa još tri naloga. Virtuelna šizofrenija.
Cifru... onu super cool.
Odavno nije bilo zemljotresa, hm!
Kako je naš mozak neprestano zauzet prikupljanjem i odabirom informacija iz sadašnjosti, neka se barem istinski antropološki ideal svrsta međ te reference današnjeg dana putem sljedeće sličice...
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...5433a3c59ec38d
Samo 14 flasa? Ajd uzdravlje. :very_drunk:
http://www.vijesti.me/caffe/zerar-de...ca-vina-795954
Daj probudi me
na na na na na na na na na na
dodirom me nadji svojim, budi me
na na nana na na na na na
pomalo se jutra bojim, budi me
http://media1.giphy.com/media/QUOs7hGpn6PS/giphy.gif
Ovako bi trebalo i ove nase.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/495612...ju-u-kontejner
I'm numb.
zabolje glava od ovog vrtanja.
Desava mi se da zaboravim imena, ali uvjek pamtim ko je bio gomno a ko co'ek.
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14...161b36d0bf.jpg
Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Having you is like being born for the second time.
https://www.youtube.com/watch?v=vaNFeLcyq0c
Podsjecaju me na novogodisnje praznike, sarme i ruske salate.
tačno me sramota...
https://www.youtube.com/watch?v=XGmTV9sZxBA
Ne mozes da izadjes u ovaj posrani grad a da se citav lokal ne pobije. Malogradjani.
Sent from my HTC One mini using Tapatalk
Koliko pičaka kroz grad, a mi drkamo - grafit na Starom...