Dobro dodje covjeku ovaj raspust, pocine od raznih muka a tek je poceo :mrgreen:
Printable View
Dobro dodje covjeku ovaj raspust, pocine od raznih muka a tek je poceo :mrgreen:
Jebali smo ježa kad Škomi krene na fucks.
ˇnɔɹs n ǝuɐɹǝq
Opsteprisutno ludilo.
ako znam :D
Oni dani kad ti je sve besmisleno i idealno za "samoubit" se.
Postali ste intelegentni.
Sad možete na televiziju.
Klonirali su Boginje, naebali smo - Markus.
To feel nothing - what a beautiful felling that is.
a brate nije se moglo zivjet na FB od zvjezdasa , tako mi je milo sto je partizan dobio samo da se pojedini malo umire ;)
mada sto se toga tice partizan je klasa ipo ;)
Misli i osjecanja? ...za popizdit!
"Mogu osvojiti svijet jednom rukom, dok me ti držiš za drugu."
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...94898945_n.jpg
qq sto je ovo jutros... akko se ne istripovah iz sna da ubise nekog ispred zgrade, krepala!