harli na norveške table da nije?
Printable View
Vidi se da je prvi put sio na motor, moguće da je vozio skutere pa pomiješao kvačilo i zadnju kočnicu. Jer bješe stisnuo kvačilo i prednju kočnicu i samo prokliza.
jes jedna zena na koju je pao stub od semafora
Baksuzmen Podgorica
Zbog čega ne bi pokušavao, što će se desit? :D
tapatalk
Sto bi pokusao da u 6 djelica od sekunde presalta svih 6br menjac u motogp stilu na motornu kocnicu da se zaustavlja... :) :D
Klinjo neki danas uprije E36 iz mozga da se ukljuci na magistralu, odrao komplet lijevu stranu nove Vitare. Greote.
Ko je podlegso i ko je trkac? Salji pm.
U Baru preminuo pješak....
http://barinfo.me/na-bulevaru-poginu...ljH4LSt_-CY1mI
Ovaj nije isao 60 sigurno,cim ga bacio 15m.....
Ugasen je jedan zivot.Svo palamudjenje u ovome trenutku nema neku veliku poentu.Vozi se brzo i o tome je glupo raspravljat,ali su se i pjesaci samo tako promafijali.Pa ljudi prelaze gdje god hoce i kad hoce.I vode se logikom da ce svi usporit da bi oni bezbjedno presli.Pa neko ce gledat u telefon,neko ce gledat neku pic** sa strane.Bukvalno se bacaju ljudima pred kola.Izgleda da prosjecan Crnogorac jos nije shvatio da nije jaci od metala...
I vazda ista prica,vozac je kriv.Letio je...
ne znam ođe šta bih rekao, mrčo koji je došao iz Makedonije da zaradi za ljeb (99% na crno) i momak koji je možda malo brže vozio računajući da mu neće niko izlećet pred auto na sred bulevara...žao mi je obojice
Ja cu pocet da izbjegavam onaj bulevar, dvoje u mjesec
onaj buelvar je uzas....prvo sto se vozi brzo, drgo svo ono zelenilo na razdjelnom ostrvu...a trece na pravcu od kilometar izemdju okvoa i lakovica imas 3 pjesacka, na pocetku i kraju po jedan, i jedan skoro pa na sredinu...onamo dje se skrece prema robnoj kuci
poredjenja radi, to vam dodje kao u pg da ne mozete da predjete bulevar od hipotekarne banke tj. hotela premijer do blazovoga mosta nidje bez npr kod mase....onda bi se i kod nas pretrcavalo na sve strane....
A ne no treba da stave 17 pjesackih, nek prave pasarele
Послато са SM-G925F помоћу Тапатока
navikli ljudi preko livade
Ograde stavljene i neko ih razmontira. I to po nekoliko puta su radjene. Policajci redovno na taj isti bulevar sa nekoliko pozicija zaustavljaju auta, cak su i vrsili kontrolu brzine ali nikad jos nisam vidio da su pjesake zaustavljali ili kaznjavali.
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Očigledno neki problem postoji, čim su više puta razmontirane?
sto ga briga. u druge zemlji bi :
-dobio kaznu za nemanje pp aparata (vozac, pravno lice, odgovorno lice)
-dobio sigurno neku prekrsajnu za ugrozavanje bezbjednosti putnika iz vozila
-dobio kaznu za nepropisano parkiranje, neobiljezavanje mjesta nezgode, nije zvao slep sluzbu
-naplatili mu pomjeranje vozila do sigurnog prosirenja
-naplatili mu ciscenje kolovoza i signalizacije
sve u svemu njemu lakse da nema aparat i da popije jednom godisnje tu kaznu od 50eura
a imaju li PP aparat ovi što su stali da slikaju? za to se ima vremena i načina, ali kad treba da se pomogne drugome, nema se ni jednog ni drugog.
Potpuno se slazem sa tobom.
U konkretnom postu vjerovatno mislis na mene.
Pa da eleboriram.
Nijesam stao, prolazio sam.
Imam pp aparat, iako nijesam obavezan da ga imam, cak ga redovno kontrolisem.
Nijesam stao, jer su dva vozila stala sa strane, a i kolega je bio par stotina metara ispred mene, i rekao mi je da idu vatrogasci put gore, znaci zvao sam ga da cu kasniti.
Slazem se da treba drugome pomoci, ko se ikad nasao sam na cesti, sa pokvarenim, ostecenim autom, dobro zna sta znaci kad neko stane da pomogne.
Obzirom da sam skoro citav radni vijek, vezan za puteve, kako nase tako i evropske, nagledao sam se svega i svacega, i bez neke lazne skromnosti, da ti kazem da vise ni sam ne znam koliko sam puta stao da nekome pomognem.
Tri puta sam auta vozio na dubinsko pranje, nakon raznih nesreca.
Dva puta sam platio slepu, nekim neretnicima koje jedva i poznajem, nego eto sretosmo se na mjestu nesrece.
Koliko sam dao kablova za paljenje, i kljuceva za sarafe, nijesam brojao, ali jesam dvije dizalice.
I da priznam, u ovakvim situacijama, gdje je vec jasno da je steta potpuna, a nema zrtava i unesrecenih, uopste i ne stajem.
A ovaj gospodin, i njemu slicni, ce opet sjutra u drugo auto, bez opreme, bez pp aparata...
Stiskaš li na auto kvačilo kad naglo kočiš?
Ja ne znam, meni je prvi put da čujem da je kvačilo misaona imenica motoristima...
tapatalk
http://barinfo.me/udes-u-sutomoru-je...e-povrijedena/
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk