http://youtu.be/qy8LuAOtGC0
Printable View
svadba sledeće nedelje, vječito pitanje "šta obući?"
Produženi espresso za damu sa produženim magacinom, moliću...... :love-struck:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...f5dc891196ef6d
Kako je lijepo kad se ljubaznost unovci...
Sestra mi se vjerila, a ja nisam bas najsrecniji zbog toga. Mozda sam sebican, jbg.
Zasto nisi najsrecniji?
Hvala na cestitkama u njeno ime. Zet je strasan momak. Ne bih to nazvao ljubomorom, dalelo od toga. Provedes s nekim 22 god. i odjednom treba da ti ode iz kuce, a pazio sam je ka malo vode na dlan. Jbg, tesko podnosim promjene, bas tesko.
Zovi na punjene paprike. Pfff, gladan sam. Sto da doruckujem? U blizini imam samo bureke, sendvice i pice, priganice, omleti... a sve mi je toga preko glave. Jedu mi se punjene paprike!!!
ja pršute jutros. otvara nam se pekara, al nikako da počne
Pojedi burek breeee, nema greske sa njim, lednu koku kolu, zeludac ce biti prezadovoljan, a i drob
A na kraju cu burek opuvat, ali mi se ne jede, ocu nesto jako, da me tresne, neko meso, neku kravu, prase.
pilitji prasitji malo ste se zanijeli...nemo'te više :)
netjemo!!!
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...3fe2219572f335
Djecu ucit na vrijeme :)
Tvrdim da smo mi Crnogorci najbolji narod na svijetu. Kazu svudje: ''Daj narodu ljeba i igara''. Evo mi nemamo ni jedno ni drugo i opet nam je dobro.
Aminujem.
Dje je Š slovo?
Eo ti SH ;) ARIRI
E smijesno li ime dobih. Kilometar. A tek koliko ce tebi biti. :D
ko ce o tome jadz sad raditi :D bolje dugo no kratko da ti se zakunem
Pozdrav svim djevojkama sa Gorice koe treniraju. Samo nastavite!
Šme ke ru.
šame on me, šame on ju :listening_headphone
Ona nije zena koju volis zato sto ti je sa njom lijepo, nju moras voljeti zbog nje same.
dubokoumno...
MajČin sine, svega ima.
uuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
http://www.amk.cool/images/articles/...1409244227.gif
https://www.youtube.com/watch?v=ZHwVBirqD2s
I'm still standing better than I ever did.
Looking like a true survivor, feeling like a little kid
And I'm still standing after all this time......
Tezak dan na poslu
Hvala Jaci za tortu :)
Easy Sunday evening
https://www.youtube.com/watch?v=lpiYZJqc1Cg