https://s30.postimg.cc/7c39a2d1d/104...99383781_n.jpg
Printable View
Ono kad nađeš figuricu Alessandra Costacurte, omiljenog fudbalera, a ima joj više od 15 godinahttps://abs.twimg.com/emoji/v1/72x72/2764.png. Malo mu je nos odran...
http://www.dodaj.rs/f/2s/jC/4betM95E...kuicaazuev.jpg
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zelim jeeeeeee :D
ne ide mi se kuci :(
Ispizdi me kad ljudi nisu tacni nego samo za dva sata odlaganje...ma mrsh u ...
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Ništa ljepše no kad u današnje vrijeme čujem da je nešto "DŽABE"...
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...8bf707b1a4b8f4
Nevjerovatno je da 3 dana na Adi nijesam nijednom ujeden od strane komaraca, a u Bocare se nijesam mogao odbraniti od njih. Od 10 do 11 ujutru su me vijali bez prestanka i zadobio sam 3-4 uboda. Pecati koje su mi napravili ne bi zmija mogla.
Ne moze covjek kafu da popije.
Što mi ne rekoste da je kiša jutros padala, no me komšija iz ulaza gleda ka' suludnicu, kad mu oko 10h kad izađoh, rekoh:
- jeste to malo zalivali, da se osvježimo? Neka ste :).
Petak. Petak. Petak.
I neradni vikend.
Mf.
Dovidjenja.
Dje si ovo?
Oce li ko uhapsit vise onoga Miceva?
Sinoc ga slusam veli sunce sledeca 3 dana, a provala oblaka i grad nista a?
Riljam tu kao crnac. Placaju me kao Sjevernokoreanca. Uaaa, bando crvena!
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14...e60169fb15.jpg
Sent from my Asus Fonepad using Tapatalk
Vječita konstanta real politike... Samo oštrina tvoje sablje neprijateljevu drži u koricama.
"Under no pretext should arms and ammunition be surrendered; any attempt to disarm the workers must be frustrated, by force if necessary."
- Karl Marx
Kaže - puška mora biti nauljena i konzervisana i zakopana u šjiviku. I nema Boga da je predaš vlastima. Neki su to protumačili ko ateizam.....
Banovan sam bio 3 mjeseca.
Nivo frustracije kada citate da neko pise gluposti a ne mozete da odgovorite je ravan osjecaju kada vam se skine dobra riba a vama ne moze da se digne :D
Welcome back :)
OT: Ko je mislio da umire, neka pozuri i kaparise grobnicu. Jos malo pa nestalo.
http://www.vijesti.me/vijesti/iz-pog...-clanak-792144
Svima im sad odg na PM, svasta im reci. :-)
Imao sam dva papagaja, zvali su se Kiki i Kiki.
Vala, kad mi muško sluša Alena Slavicu, isto ka' kad mi žensko pije iz boce s malim prstom u vis.
Da nema ko 20€ do plate aaaaaaaaa pih kako je los osjecaj kad nemas para, ni za gorivo ni za dorucak aaaaaa
meni se odmor završio, kako kročih u pg, glava me zaboljela, inače ništa :lol:
Sto volim djecu! Najljepsa su i najzabavnija kad su tudja.