Nigdje ni oblačka :clap:
Printable View
Nigdje ni oblačka :clap:
Eee [emoji51][emoji41]
Zimus na -18 napolju skoro pa cijeli dan, na -2 sam bio u majci kratkih, sunce je majka ipak.
Ljepote ove danasnje
Pa znao sam, oprah auto i evo kiše.. Ne provjeravah kakvog je kvaliteta pa nek bude pola pola šansi do sjutra.
Malo kijameta nije na odmet...
Iš iš iš
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pis, pis, pis 😁
Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...9573c724f4.jpg
Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
Вода је топ данас била 😆😆
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
je li moguce da ce za praznike ovako lose vrijeme :-o:cry::hammer:
sta sam Bogu zgresiOooo..
Pa neće valjda baš oluje bit?
Oće neka kiša da ljusne, vidim.
Lijepo da se spava.
eo zagrmi tačno na dan nezavisnosti :D
Zagrmjelo je u nas davno, no ajd.
Pa čuš...da najavi
Bas mi je milo, uzelio sam se kise. Jos na dan nezavisnosti... vrh
Evo sipa to sto moze, ima bas da uzivas :)
taman ugrabih da dođem doma prije kiše....pošto ne vjerujem da osim mačaka i mene postoji drugoga živoga bića koje ne podnosi da se skvasi toliko! Ali baš sam alergična na mogućnost da se skvasim...ili ono kad kiša pljušti da ti ne pomaže ni kišobran ni ništa pa si mokar do gole kože aaaaaaa kako me to izludi!
Ja i ako se skvasim, sve ok dok su noge suve.
Ja ništa čula nisam.
Ni ja, Burke je tiho nestao u noći.
Ne kapiram.
Otišao je tiho poput vjetra u krošnji drveća, poput kiše koja polako prestaje da pada, poput oblaka koji zamiče za horizontom.
Krasno.
Šta bi od žute zastavice?
Danas su potpuno promašili prognozu.
Nadam se i ja, no je tek dan poceo
Kako kome.
Meni je poceo davno.
Стварно промашише, цио дан као нешто облачно а оно топ :)
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Lijepo li je danas...samo malo $evera da 'oće oladit'...
Od petka to jest subote krecu pravi dani, tooooooo i udaramo 30 stepeni
Idemo na odmor proslogodisnji jao jao kupacu se ja kao mala fokica :)
molim fino ove pingvine koji jedva čekaju da se pometemo i da zaladi, čoče, da se presele u polarne krajeve da napušte našu livadu! Aooo brte, pometoh se u jun mjesec ovo nije normalno!
Važi, zmijo, nemaš frke :D