Milka sa cijelim ljesnicima
Printable View
Milka sa cijelim ljesnicima
samo kad vidim da je online https://forum.cdm.me/member.php?22005-GYPSY !!! :)
FAla sestro, fala. http://serve.mysmiley.net/happy/happy0005.gif
Takodjer, takodjer.:clap:
samo 5 min tisine
upravo slušam cvrkut ptica
Moram reci. Sve ovo su trenuci srece, ali stvarno da li je neko od vas srecan potpuno, da nema da kaze da mu jos samo jedna stvar..., samo dok zavrsi onu drugu..., deca, porodica... a ja cu biti srecan jer ocekujem ovo, ono. Sta sad stvarno zelite da radite da biste bili potpuno srecni u zivotu...
NIsan jos trefila covika koji je u potpunosti sritan. Sam taj pojam potpune srice ravan mi je savrsenstvu-ne postoji.
Kad se zagledan u sebe, duboko, pari mi se da bi najsritnija bila da mogu zivit kako mi je i nadimak-da iman neku malu cergu, da svaki dan putujen negdi, da niman nekih klasicnih dilema i problema (posal, obaveze....), ali nisan sigurna da mi ta "putovanja" ne bi sa sobom donila i tugu jer mi fale neki ljudi koje san ostavila iza sebe.. I opet vrag odnija potpunu sricu.
I sve tako u krug. Uvik neko ili nesto pomraci to osjecaj.
Najblize sto san bila tom savrsenstvu jeste u mojoj masti. TAmo sve lipo odsanjarin i to su jedini momenti koji su perfektni. Sve ostalo je kompromis i lazna utjeha. I vjecita borba sa zivoton da "ukrademo" neke sritne momente, memorisemo ih negdi u sebi kao zalog za "crne" dane.
Jutarnja kafa uz novine. Ali da nidje ne žurim, da ništa nije isplanirano, jednostavno da imam svo vrijeme ovoga svijeta za šolju crne tečnosti, da uživam u trenutku. Naravno - na nekom mirnom mjestu.
uh kad smo kod toga odoh istim tim da se usrecim, mmmmmmmmmm nice
duge voznje motorom... ustvari kad god sjednem na motor...
i pogled na KTM me uvijek usreci :)
i mene voodooprle sto saosjeca samnom i razumije me , i sto ce gledat moj ktm ubrzo i vozit ga i hvalit ga a ja bit sav ponosan
Quinton "Rampage" Jackson.
Friday friday
fun fun fun fun
petak u 16h - neprikosnoveno!!!!!
kad kradem bonbone po kancelariji.
sinčić jedne gospođe nakon igre sa jednim malim, afričkim, crnim dječakom obraća se njoj i kaže:
-Majko, ja bih da mi rodiš jednog ovako malog, crnog brata?
Njen muž uskače u razgovor i objašnjava sinu da je to nemoguće, jer on nije crnac, a ni majka mu, na šta će sin spremno da mu odgovori:
-Pa, tajo, ja nisam pitao mamu da tebi rodi sina, nego meni brata.
aahahahahahahahah
kad se moj zivot prosije, pa na vrhu ostane najkrupnije ;)
Boca šampanjca koju upravo završavam. :p:p:p:p:p
Kad na umjereno oblačan dan (jedan od onih kad se lomite da li će pasti kiša, jer ne izgleda opasno) ponesem kišobran. Kasnije polako kaskam po pljusku držeći umbrelu, dok pored mene protrčavaju ljudi. Suckers.
Proljece(najvise Cetinjsko),rostilj u prirodi,kampovanje,muzika(pogotovo kad cujem nesto sto nijesam odavno cuo,sto me ispunjava),dobar film,lijepa djevojka,partija fudbala,sveeeee..:D
Pomisao na tu srecu.
Mada nekad i ne.
Boemi. Still.
And refreshed!
dobar dorucak, iz dva puta mmmmmmmm njam
Kada se po navici probudim u 6:30, shvatim da je subota i nastavim da spavam :)
a smijem se sebi, pade mi na pamet kad sam jedne prilike ušla u prodavnicu da pokupujem potrepštine i prodavačici umjesto:' Ćao'
rekoh :
- Halo.
tako sam ja mrtav umoran jedva se dovukao prije kreveta u apoteku da uzmem tecnost za pranje sociva i ponavljam u sebi sta mi treba ulazim i kazem kao iz topa dacete mi jednu tecnost za ****** pociva
Mene čini srećnom kad se ljubim sa nekim xi, xi, xi...
sad bih bila srećna da je 16.30 i da sam već kući i spremam penne carbonara mmm
oh oh , :shock: pricaj mala, hvali se alooooooooooo ljudiiiiiiiiiii vratija se kuglicaaaaaaaaaaaaaa ;p
Ja velim da me to čini srećnom, a ne da se ljubim.
A moj sparco, očekivala sam od tebe drugačiji odgovog hahahaa tipa *dugo nijesi bila srećna * i tako to haahahhahaha
a dje sreco ja se nasmijah i obradovah reko nasla je nekog ..............
Okle jadan, ja sam ti vječita stvar u kuću...
Majkooooooooo, živote moj, srećan rođendan :)
o mios dios, pa joj odje cestitas? dakle majka ti ide na forume, koji username ? ;)
mene moja zvezdica malena ;) (jes da ovo zvuci gej al jace je od mene)
kad proljece kasni pa ja imam malo vise vremena da smrsaaam :))
onda imas cijelo ljeto da budes zadovoljna jer ce bit kisno i nikakvo ;p
Dosta mi je mjesec dana, poslije nek se razvedri. Ako moze :)
Zadnjih dana me rakija cini srecnom..dunja, kruska i tako to:)
Inace, jedan osmijeh bilo slucajnih prolaznika ili dragih ljudi moze da mi uljepsa dan..