Da se brani sa slobode... :)
Printable View
Da se brani sa slobode... :)
a ako su za Srbiju izmislili te ratove (mada ne znam jedini rat je bio prije 12god kad su SRJ bombardovali,dje su nasli te ostale nije mi jasno) sta su za nas izmislili,koje mi probleme imamo pa nas ne primaju???
Pa da ne slome paypal ako dodje...
Evo na CDM navodno CG od kraja septembra na PayPal-u. Mada mi je to malo sumnjivo
Dje si procitao da ce CG od kraja septembra u pp? Znaci da cujem tu recenicu iz koje si zakljucio?
zakon je Moneybookers :highly_amused:
U pitanju je naslov i naredna dva pasusa iz kojih se zakljucije da su tri zemlje na listi. Za jednu od te tri su zvanicno demantovali. Nije eksplicitno navedeno ali se moze iszvesti zakljucak da CG ulazi u PayPal. NAravno kako nista nije nedvosmisleno navedeno ostaje "mala" sumnja da ce tako zaista i biti kako rekoh
Ta vijest je bila i na portalu vijesti, i taj link ima na ovaj topic, i samo si me natjerao da opet trazim i na cdm kako bih vidio istu vijest u koju ne pise nista konkretno
Vijest je zapravo i nastala iz nasih sumnji na Policy Update od PayPal-a koja stupa na snagu od 24. septembra... Medjutim, vjerovatno je u pitanju ili greska, ili uvrstavanje ovih zemalja unaprijed, prije njihovog primanja u PayPal...
Prije neki dan sam bio 100% siguran da je to to,da ćemo konačno u septembru lagano moći da trgujemo ali kako koja vijest izlazi vidim da smo se džabe nadali svemu.
http://www.mondo.rs/s216962/Komunika...ja_godine.html
evo ovdje i nas pominju da cemo bit do kraja god na pay pal. moze li ko da potvrdi?
Ništa više nikome ne vjerujem dok se ne budem registrovao na moju karticu iz CG.
Mogu ovi pisati što ih je volja ...
Da ne bi bilo hoce doci nece doci PayPal je objavio zvanicnu informaciju o ulasku novih zemalja
evo i linka pa pogledajte.
https://cms.paypal.com/ma/cgi-bin/?c..._policies_full
meni je logicno sa ovog linka da cemo biti primljeni,jer koji ku*rac bi oni odredjivali proviziju za CG ako ne ulazimo?
Svim zemljama koje imaju u imenu republika, su stavili bez, a nama koji u Ustavu nemamo "republika" jedini stavili. Smijesno...
odlicna vijest, ocemo li moc pravit payapal akounte sa onom nlb karticom sto mislite?
kako dobra vijest..nadam se da ce ovo ispostovati i da cemo konacno moci normalno trgovati s ostatkom svijeta...
Ponovo se radjam 24. septembra
Ne znam jos uvijek, znam da postoji opcija da promjenis prebivaliste, ali u tom slucaju, moraces da promjenis i kreditnu karticu...
Zar ne rekose da je greska i da necemo bit dodati, cini mi se da je i postovano na neku od proslih strana to(onog drugog threada il nedje)...
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija....&nav_id=539806
Da bi da nam se omoguci makar to pisljivo placanje, znam da bi mnogi ovde da se opare na ebay al jel stigla kakva potvrda za ovo da cemo biti uvedeni u sistem ?
Ovo sigurno ima veze s tim što ćemo uskoro biti u Svjetskoj Trgovinskoj Organizaciji ;) Ne mogu čekat da počnemo trgovat kao ljudi...
Znaš šta će da se desi, pola banaka će da blokira transfer novca sa paypal-om.
Kao što su uradili i sa MB, jednostavno neka genijalka, koja ne kapira transfer, gdje i od koga i kome, bum preporuči za zabranu.
To je uradila Atlas banka, a izdaje prepaid kartice, kraljevi.
To je u našem interesu, zato lagano.
Pik pik Atlas banka je ******
Ajde da sačekam ovo 24-og, ako i taj paypal proradi, mada b92 je objavila da je posrijedi greška.
Što je idiotski od atlas banke, kao izdjae prepaid kartice, kupovina preko interneta, ovo ono - nikako da dodaju da su udarili zabrane.
A sve li je farsa...shit.
Necemo se mi od PayPal-a leba najes
pa i ako blokiraju-nece sve. naci ce se makar jedna koja ce raditi a ostale ako im je to u interesu nek se samozapale sto se mene tice
i ja mislim da nema ništa od toga.
Čudno mi je da nema nikakvog zvaničnog objašnjenja, nije ovo baš stvar za koju ne vlada interesovanje.
Trebali bi ovako forumski da roknemo neku peticiju,da frjnemo neki dopis da nam odgovore.
Ako nema od toga ništa, da postanemo paypalovski slovenci, pa kaj bum puklo...
A neće sve...no ja izvadih ovu karticu,atlas banke. rekoh moneybooker je OK sajt, plaćao sam preko njega prije,bez problema i to iz najtrulije banke na svijetu bijelom Nikšićke. Sad moram opet da vadim neku drugu karticu...huh.
izvadio sam karticu skoro, da je verifikujem na moneybookers, verifikaciona transakcija nije mogla da prođe. Zovnem banku, neka genijalka mi je rekla da su ukinuli mogućnost transakcija sa MB, radi mog 'našeg' ineteresa, hvala joj do groba, učinjela mi je mnogo.
Baš sam se začudio jer sam koristio MB dugo vremena.
To je tako...nadam se da sa paypalom neće biti tako.
Samo oni nek dodaju CG pa cemo se snalazit nekako, ada nece ubacit te zabrane, ne vidim da im je to u interesu...
Bi li mogli otic do Dubrovnika i otvorit racun i izvadit karticu, uplatit xx para i otvorit paypal i eto, kad zatreba opet odes i uplatis, malo vise para da ne bi isao svako malo i eto? Jes da je pain in the ass al bolje no nista?
Samo je pitanje moze li se izvadit? U USA kad sam bio sam mogao otvorit racun i karticu sam imao pa vjerujem da mora postojat neka vrsta racuna koji mos otvorit or something