cica maca! :)
Printable View
cica maca! :)
mawa bre nemoj cica mace da mi diras :mrgreen:Quote:
Originally Posted by TyphooN
a sto se blekice tiche, jede, pije .... evo izgleda ce i da se zeni... [taman da ima ko kucu da mu pocisti] ... uziva blekica :-D
p.s. jos ga nisam slikao
nemo'te da me ne zovnete da ispratim ceremonijal..
BLEKICA...LOL !!! Koliko vam peruti daje?
BTW. machke su podmukle, jedva chekaju da zaspish da ti prerezu grkljan!!!;)
cicos macos :PPQuote:
Originally Posted by BoRkO PuRlIjA
MnogoS gadnoS!!! :mrgreen:Quote:
Originally Posted by DIDI
:twisted::twisted::twisted: neka mala za macke tako,zene su kao macke pa ti vidi ;)Quote:
Originally Posted by TyphooN
bljaaaksss!!Quote:
Originally Posted by DIDI
Mada ima likova sto bi i ovo drzali kroz kucu....
pssssssssst ma nemate pojma ljudi :mrgreen: mackice su divneeeeeeee:mrgreen:
Ja bi drzhala prva. Svaku machku. No mi majka ne da jer sve obaveze na kraju na nju panu. :pQuote:
Originally Posted by shrek
Hahaha. Isto kao ja. Kidisao sam bio na njih da mi kupe kucka i kad su mi kupili Rota zaboravio sam na njega posle mjesec dana i majka je preuzela svu brigu... No dobro, mali sam bio. :)Quote:
Originally Posted by Nikolina
A volim i ja macke ali ove neosisane! :) Kako bi mazila ono cudo? Bljaaks!
Laf bwe ! :lol:
Pa shta ima veze. Ja obozhavam machke. Imala sam 3 no mi je svaka skochila sa balkona. :( A zadnjeg sam imala machka koji je bio nenormalan skroz, i on je skochio za jednom crnom macom-lutalicom, jer su se svaki dan gledali. Uhhh, neshto mi se nije htjelo s machkama. :)Quote:
Originally Posted by shrek
hahahahahahahahhahahhhaha! Izvini sto se smijem nesreci tvojih macaka ali je jace od mene!! :mrgreen: :lol:Quote:
Originally Posted by Nikolina
hahaha o luda li si!! Nijedna da se objesi ili da se upuca pistoljem no sve skocile sa balkona!?? :lol:
Dje nalazis te macke-samoubice ? Ubuduce prije no uzmes macku provjeri da nije clan neke teroristicke organizacije, da se bombom ne oladi pa da i tebe vrag ponese!!!!! hahahah! :lol: :mrgreen:
Hahahhaa! Ne mogu da prestanem da se smijem, sto je ovo!!??? :lolblue:Quote:
Originally Posted by Nikolina
Mogu zamisliti kako je zestokog izgleda ta maca lutalica bila kad su skakali sa balkona za njom!! hahahhaa! :lolblue:
p.s.Drogiraju li ti se mace??
A nasmija me od srca nocas...Pa ti nisi normalan sto se smijes nesrecnoj sudbini njenih macaka-samoubica..:):):):Quote:
Originally Posted by shrek
Hahahhahahahhaha, pa nisu se one SAMOubile... Samo su se zaljubile, shto cu im ja. Jedino je ovaj zadnji jednom nogu slomio (on je 4 puta skakao, 3 puta smo ga nashli i vratili kuci, a 4-ti put je nestao bez traga i glasa). :D
Preostaje ti jedino da buducoj maci padobran na ledja nakacis pa onda nek skace do mile volje!! :D
tako administrator vodi racuna o forumu...
DIDI - :bravo:
a ti se wazdna nadjesh tu da dodash ironichan komentar.. :rolleyes:
-opushti se mozhe li se maaalko zaObic' tema ? ne ?!
Monotono i dosadno bi bilo da se samo postavljaju slike bez komentara. Ovako se malo nasmijemo a i ne udaljimo se puno od teme.Quote:
Originally Posted by GAGA
Nego da ne ulazimo sad u neku veliku diskusiju, sigurno moderatori mogu procjeniti sta je dozvoljeno a sta ne i bez tvoje strucne pomoci! :)
Ja bi sve sto su na ovu temu govorili banovao
ukljuchujuci i tebe :lolblue: ??
a sto se slatki...
ovo je bila ironija. na DIDIjev racun.mozda da se vi malo opustite a? ;)
DIDI ja bi da sam na tvom mjestu ovo pod kljuch!
vrijedjaju zivotinjice!
Ma ne, nemoj da mislis da se zezam. Ne daj boze da meni neko skrene sa teme,Quote:
Originally Posted by GAGA
ne samo da bi ga banovao, no bi ga i na sud tuzio!
Pa bi onda skretali s teme!
Ovo se zove ljubimac od koristi!
moja sadasnja ekipa
aaa okle :):) dje da se troshim na qche..! :P
Ionako owo moje lezhi u nekakwu bashtu eo ima 3-4 godine nije josh izashlo iz nje hehehe :D:D:D:D znachi nishta nisam radio ni primac owome :):) ali jbg..!
Cerro, kuchkovi su ti preslatki, i machkica, i gushter (koji?) i ribice... ma sve ;)
Blago tebi, kao da si u zooloshkom vrtu ;) Nego, reci mi, drzhish li ih sve u kuci? Kako ti se slazhu kuce i mackica?
Hvala :)
Pinc i Labrador su zajedno,imaju svoj veliki box i bukvalno su non-stop zajedno osim kad je mnogo hladno,tada je pinc duboko ukopan u neko cebe ili se zalijepi za radijator..i da, imam ogradjeno dvoriste pa skacu po citavi dan..a macka je vecinom u kuci,naravno kad je "cist vazduh" onda se pentra po kiviju i svrlja po okolini..guster je leopard geckon,guster koji je sampion pravi! a sto se tice ribica to je slika samo jednog akv..moj problem sa akvaristikom je taj sto u jednom momentu imam 5,6,7 akv i kad nemogu da stignem sve onda idu sto u prodaju ili na poklon,malo mi je bzw zbog toga ali jebiga bolje nego da su zapusteni..
a kako se svi oni slazu? e pa ko KFOR se JA osjecam..macka kulira pse i obozava da se proteze i lize ispred boxa kad su ovi zatvoreni..labrador je toliko ljubomoran da bi je najradije pojeo dok pinc i dalje nema petlje da joj se ku*ci..sve u svemu jedna mala srecna porodica :) dok ih ne castim nekom prinovom kao iguanom na pr
Ma ajde ljudi psi i majmuni su najjaci :D
ekipa ti je vrhunska! samo sto mi nesto izgledaju poznato... :)Quote:
Originally Posted by cerro
iza sedam gora iza sedam mora u p. m. dje ja zivim!? :-)
http://img472.imageshack.us/img472/2...tica1xh.th.jpg http://img388.imageshack.us/img388/3...lica2sn.th.jpg Ne zamjerite na golotinji... spavam :oops:http://img472.imageshack.us/img472/4...16507my.th.jpg
http://img472.imageshack.us/img472/8...16131np.th.jpg I ona! Uvijek me zatekne u nezgodnom polozhaju :oops:
pazi ti kako ona spava :-) super je stvarno
Pozdrav za Reu od Baste. :)
bas su slatke vase kuce i mace ali pogledajte ovog lava
http://img475.imageshack.us/my.php?image=hoomer3tc.jpg
ajd evo i moje sreckice malene mazne (sa posla postujem pa ne mogu moje slike iz kompa slati morao sam sa neta izvuci neku al to je to skoro pa isto)
http://perso.wanadoo.fr/amcf/images/INDCO.JPG
http://www.puckyhuddlepups.com/image..._Layka_WEB.jpg ovo je mali plishavi
eto a kade imadnem vremena dacu slike mojega tigra
Basta, months ago.
Pozdrav za Bastu od nas dvije. Gdje ste vi? Odavno vas nisam vidjela ;)
A shto se tiche spavanja, Cerro tek trebash da vidish kakve ona sve akrobacije izvodi. Zna ponekad da ispruzhi zadnje noge skroz i da lezhi na stomaku (kao chovjek). ;)
Bliski susret trece vrste!!