Nije da branim tu suprugu, ali koliko bi vas voljelo da vam se muž napija sa slobodnom koleginicom dok ste kući sa djecom. [emoji6]
Printable View
Ahahahhaha sad se sjetih odnosno podsjetih nečega.
Škotkinja neka znači pakao.Eto na šta sam mislila.Treba se klonit oženjenih muškaraca.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4c2d3599fd.jpg
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Jel te visitovao bas?
Tu es mon hero.
Iskreno, razumljivo. Nema što oženjen da se ponaša kao da je slobodan, nebitno je li drugarica ili drug.
Prije par godina sam u avionu razgovarala sa jednim momkom, oženjenim, i pričao je kako ga društvo ne razumije jer uvijek ga zovu na sva druženja a on kući ima ženu i bebu i preče mu je da s njima provodi vrijeme. Izađe ponekad, ali ne može to biti često kao kad je bio slobodan. I po mom mišljenju se tako i ponaša muškarac koji želi da bude i suprug i otac. Ta porodica koja se gradi mora bit prioritet u odnosu na sve, ko je ozbiljan.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Nije nakon ove poruke u pitanju je bilo da vidi u PG đe može PUB i kako da otvori ako može da ga spojim sa nekim drugom reko ja ne znam okle tvojoj suprugi moj broj i što me uhodi nađi nekog drugog.Kakvih bolesnica diljem planete ima.Psiho žena.Pri tom su toliko posesivne da supruge i u biznise neke sprečavaju jedna mi ni dan danas oprostiti ne može što sam joj suprugu preporučila da uloži u destileriju jer je gospoĐa tražila neke lustere po kući i u enterijer kuće, reko druže lusteri ti ne obrću kapital. :joy:
Pričam o ekstremno posesivnim ženama to je horor.Dva koraka ne može da načini a da mu još GPS ugradi.
Koliko je to otimanje sopstvenog života prije braka to realno nije.Pa ako pričamo o muškarcima, neke žene su daleko gore.
I baš to kao uđu u brakm brak i porodica su im svje i svja nemaju pored toga baš ništa.Žene, majke, kraljice.
Slazem se uglavnom, al ima druga strana po meni dje se partneri posvete porodici i djeci i sve ostalo zapostave, bilo kakvo druzenje ili svoje interese/hobije, meni je to isto malo ludo i ne bih se mogao zamislit. Ovo je primjer i iz kuce dje sestra i zet nemaju bilo kakvog zivota lise skola, trening, posao, a onda tu dolazi i nervoza uslijed toga normalno jer nemaju oduska, a da se iskoci sa kumovima i prijateljima treba 3 mjeseca unaprijed da se dogovori, a vidim slicno je i sa njihovim prijateljima/kumovima.
Sto se tice tvog razgovora, i ja bih ga isto zvao, ako ima porodicu, ne znaci da je umro vala, glupo bi mi bilo da ga "zapostavim", a ne bih se ljutio ni da odbije, razumijem. Al eto, ne znaci da to druzenje mora bit ajmo da se ubijemo od alkohola i napadamo zene, no moze li se popit 3-4 piva, ispricat 2h i doma. [emoji16]
Ne znam, prioritet da i slazem se, al ljudi nadju momka/djevojku il muza/zenu pa sve ostalo batale ko da nikad nije postojalo.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Ne žalim ih Blue, birali su se takvi pa nek se i trpe. Može im muž u kući bit 24/7 pa ako želi da prevari, prevariće.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Jes najlakše je reć nek se trpe a obično biva da muškarac trpi jednu koja ne zna ni što će od svog života misli da joj je uloga majke, žene, domaćice smisao postojanja.Nešto sve više počinjem da vjerujem da više terora ima nad muškarcima no nad ženama kakvih žena ima.
Sa tim sam saglasna, nego ima onih koji bi da žive kao momci i sa izlascima i opijanjem itd, a oženjeni su. Ne ide.
Isto ne ide ni ta druga krajnost gdje se izoluju od svega i svih. Opet, svako radi vjerovatno kako smatra najispravnijim i najboljim za sebe.
Ja recimo nikad nisam razumjela ni one parove što su kao pupčanom vrpcom vezani i ništa ne mogu indvidualno već sve živo moraju zajedno. Čak sam i ja upoznala jednog koji mi je objašnjavao kako voli dinamiku sa djevojkom da 'gdje je ona, tu je i on, kao i gdje je on da je onda uvijek s njim'.
Za osobu poput mene to je gušenje u najavi. Ali ima ko voli.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
On ju je birao takvu.
Niko nikog ne tjera da bude s nekim ko mu ne odgovara. Nego bi mnogi da žene upravo taj tip žena da im bude u kući, da su sigurni da ih neće prevarit, a da oni mogu šta hoće pa im smeta kad te žene zvocaju.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Pa to ti kažem, nema ih šta žalit jer su to i htjeli.
A ima onih što ljubomoru doživljavaju kao ljubav, pa i žele da im partner ljubomoriše.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Ja recimo nikad nisam ljubomorisala jer sam od sebe polazila da u životu ne bi nekog prevarila.
mnogo oni vole da se druže s tobom meni je to nešto sumnjivo
Tebi je sve sumnjivo.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...40f0ae2dc3.gif
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Neke zene varaju muzeve jer ih oni varaju sa drugima curama ali se previse vole da bi se razveli... ovo je ono kad para udari u glavu , libido u curi ili momka a kucne sluzavke po kuci... tj od dobra kad se pomame :)
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Poznajem sve i svakoga. Ja bih to na esenciju razblazio
Isto, ali ne iz tog razloga već jer ljubomoru doživljavam kao odraz nesigurnosti, a ja nesigurna nisam.
Što se mene tiče, može da radi što želi, ali ako uvidim nešto što smatram nepoštovanjem, tu smo završili. Ne bih odraslog muškarca učila kako da se ponaša ako sam ne umije. [emoji4]
A mislim da je to problem mnogih žena što se utripuju da mogu nekog da 'promijene' i modeluju po svojoj želji, pa samo potroše svoje vrijeme i energiju uzalud.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Curice :)
Da dam jednu na temu:
Brak je fuzija, razvod fisija
brak je bračni ugovor a čim je ugovor to znači da je neka trgovina, a đe ćeš sa ženom trgovati ...
Ništa sporno ne vidim u otvorenom braku sporno više vidim u oženjenim licemjerima koji se krešu krišom na stranu.
Pakao što napriča.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1e268a566e.gif
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
pa 90+% je na isti šablon, egotriperka koja je naj naj na svijetu hoće da promijeni đilkoša koji trči sa cvijeta na cvijet jer ona je čoče kraljica kojoj će uspjeti ono što nije nijednoj prije nje, saće im ona svima pokazat
kad ono iznenađenje on isti onaj od prije, a kad je već tako daj da se bar uzme malo para
svi se prave da je sve u redu
Ja sam svojim ušima čula djevojku koja je mrtva hladna izjavila kako joj ne bi smetalo da je muž prevari, odnosno da bi oprostila jer ne bi 'rušila svoju porodicu' zbog neke avanturice. I 2-3 su još tu bile s njom koje su je skoro pa tapšale po ramenu kako je u pravu. Lol.
Niko žene ne ponizi toliko koliko prvo one same sebe. I takvih mi mrvu nije žao.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Gospodjetina.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk