Maignan zaslužuje duplo veći ugovor od ove kancerogene uprave koja sabotira sopstveni klub i tifose đe stignu
Printable View
Maignan zaslužuje duplo veći ugovor od ove kancerogene uprave koja sabotira sopstveni klub i tifose đe stignu
Kakav je Inter kad ih Milan dobija...
neka neko javi neroazzurima da ako imaju veci posjed, ne znaci da su bili bolji (ne za sinoc)
Ljepse je imati posjed nego nemati, zar ne? Inter poprilicno manje potentan nego pod Inzagijem i ako postujem lik i djelo Chivua od igrackih dana kao trener treba da se dokaze. Sad oce li ili nece vrijeme ce pokazati. U svakom slucaju lijep je koncept da interista trenira Inter, da se ja pitam Zanettija bih motivisao da se digne iz fotelje i postane manager...
Zaneti nema kapacitet ni za menadzersku, ni za trenersku ulogu, koliko god ga mi voljeli. Kambiaso je bio mozak na terenu, ubijedjen sam da ima kefalo i za trenera.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Nema ođe penala, Pavlovic nije imao đe sa rukom, Milan 1., ciao tutti
Nije bila do ruke ili ne odluka, svirao bi penal nego je vidio neki faul Marušića.
Odvojen lakat od tijela, tacno se vidi da ga cima prema lopti i onda naglo vraca prema tijelu kad je vec odbio loptu. I nakon sto je var potvrdio penal i zvao njega da potvrdi, on ide protiv var-a sto se nije desilo nikad, ali sudija je ocigledno navijac Milana. Nadam se da ce ga sudijska organizacija poslati u Seriju C, pa neka navijacke strasti ostave kod kuce. Da nijednom sudiji vise ne padne na pamet da sudi pristrasno
Sramota za fudbal je da Alegri sa ovakvom igrom osvoji Skudeto, ovo je nesto najruznije sto su moje oci vidjele. Evo ne mora ni Inter, sad bih potpisao Napoli da osvoji samo ne Milan. Sudija ako do sjutra ne dobije kaznu, treba neki vid protesta organizovat u Italiji
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Inter i Napoli su glavni za titulu, Milan, Juve, Roma borba za LŠ. Milan u prednosti jer nemaju evropska takmičenja.
Haha sada ne odgovaraju Alegrievske pobjede od po 1 0, kad je prijetnja po scudetto
kako se kaze chat shit get banged na italijanskom?
Kakva je ekipa ovaj Komo :joy:
Pokaza im Inter đe im je mjesto.
Rutinski.
Послато са SM-S731B помоћу Тапатока
Presudiste na osnovu jednog meča. Amaterski.
Presudili su napadaci svjetske klase, nista vise. Nijedna ekipa na planeti nema bolje spiceve od Internazionale-a.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Mene najviše raduje pristup igri protiv koma,mada i protiv atletika uprkos porazu,za meč sa milanom da ne pričam(veneciju ne bih pominjao jer su dosta ispod ovih klubova)
Inter trenutno djeluje najozbiljnije,ubjedljivo najviše golova postiže,evo već sad duplo više od rome koja je kao neki konkurent za titulu(po meni nije)
Po meni jedino napoli može da parira interu ove godine kad su kompletni,ostaje taj milan koji sad ima samo ligu i sigurno će dati sve da je osvoje.
Vidjecemo vjerovatno kao i uvijek tamo u februaru ili martu,ne znam da li Inter opet može da gura daleko u ligi sampiona,ali kad bi se fokusirali na italijansku ligu,siguran sam da bi je osvojili i da imaju kvalitet koji niko ne može osporiti.
Samo neka guraju 100% skoncentrisano LŠ sto se mene tice.
Prije 1/2 LŠ nego skudeto
1/4 = skudeto
I onako je to liga koju osvaja onaj sto ne igra evropu jedva, tako da....
La remontada vs Torino
Vide Interisti da će trka potrajati
Kako mi je milo te Lazio dobi.
Zasluženo.
Sramna Parma s 2 igrača više.
Koliko je bolji igrac Zielinski od Calhanoglua, a Boni od Lautara. Bastoni se sprda, ovakva tehnika i prodornost za stopera nije vidjena. Najbolji stoper danasnjice
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Ovome BiŠeku treba svezat ruke dok igra utakmicu…
Ne bih se sjekirao i da se ne osvoji ovo,ali sa dokle sa ovakvim glupostima.
Decko je debil, prosle godine nas je kostao titule. Nema Bastoni s kim da igra pozadi. U stvari lazem, ima Akanjia.
Vicenzo Italijano ima moje postovanje jer je jedini italijanski trener koji igra 4-2-3-1, ali garantujem kad bi preuzeo Inter odmah bi se presaltao na 3-5-2 jer imam osjecaj da im Marota odredjuje formaciju. Tj. ne kupuje im krila i treneri su prinudjeni da igraju defanzivno, nakaradno. Preko 10 godina nisam vidio dribling nekog igraca Intera. Neka majstorija kao sto to krila rade
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Kakvo je ovo izvodjenje penala,izgleda se nikome ne igra finale…
Nisu ludi da se brukaju protiv Napolija, oni melju
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Ne posustaje Inter sa serijom pobjeda, nastavlja se trka u troje
A milije mi je sto se ova Bolonja dobila nego ista…
Milan da igra na sva tri fronta ne bi bio za titulu sigurno,ovako imaju možda neke šanse,Inter i napoli melju… Da vidimoo
Aj da vidimo može li Parma što noćas :)
Prejak je Inter ali znali smo da im pariramo baš dobro :)
Opet prosipanje bodova, sabijanje Genoe, na kraj treba biti zadovoljan sa bodom posle ove ludnice..
Jeste li uzeli bod jeste na kraju? E sad nakon kiksa i Milana i Napolija u ovom kolu ako Chivu bude igrao kao nije nam hrdjav ni X na krilima istoh proti Napolia na domacem stadionu gubimo 300%.
U tom slucaju zelim mu da ode. Čik nek pokaze kohones sad
X bi bio tu najbolji za Milan, ali ceka tesko gostovanje u Firenzi koja se cupa za opstanak..
To sto se mene tice treba da bude ili 4:1 ili 1:4, jebes ziheraše
Slažem se da ne treba ići na X,ali za sad možemo biti zadovoljni.
Inter je najdominantnija ekipa u ligi,sto pokazuje i tabela i gol razlika.
Nije bilo sreće protiv milana i juventusa,a i protiv napolija i udinezea.
Nijedna ekipa nas nije nadigrala ove sezone,možda jedan mec ako je bio.
Sve ovo ide dobro za sad,samo da se preživi ovaj januar sa ovom ligom sampiona. Realno Inter je makar dosadašnjom igrom pokazao da je opravdano najveći favorit za titulu,idemo dalje 🙂
Nije da sam nezadovoljan ali ni ne cvrkucem. Smislenije se igralo pod Inzagijem
Meni je samo nejasan Juventus kako nije prvi na tabeli jer imaju najbolje igrace. Ljudi, Jildiz, Konseisao, Zhegrova kojem ne mogu protivnici uzet loptu, pa Thuram, Vlahovic... Nista mi nije jasno, samo Jildiz i Konseisao sami trebaju da rjesavaju svakoga
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Bice im je zen budizam unutar kluba trenutno...
Bernabe ozbiljan doktor. Bila bi fora da ga uzme Como, sa Niko Pazom i njim bi mogli da se poigravaju sa Barsom.
Znam da ga Inter nece uzet jer mrze igrace koji znaju sa loptom, imaju dribling. Poslednji put kad sam vidio neki smisleni dribling igraca Intera je bio od strane Coutinha. Tad se vidjelo da je momak doktor i da treba da se gradi ekipa oko njega, ali magovi ga prodase Liverpulu i momak ugasI EPL
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Comuzzo-a stopera ne bih pozelio ni Milanu, je li realno da je neka ekipa uspjela da upari Comuzza i Pongrancica? I onda se cude sto se bore za opstanak
Sent from my SM-A556E using Tapatalk