Žuta škoda zelene boje.
Printable View
Žuta škoda zelene boje.
Cuvena mamba green. Kupio mi je jedan drug octaviu vrs u ovoj boji, isto je ka igracka iz kinder jajeta
Evo slika Matcha Green kako se puni u dvorište [emoji1787]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b0888d0e76.jpg
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Prelijepa žuta Mokka.
Sent using Tapatalk
Zuti Opeli su vazda bili sex. Sjetimo se Mante, i Cece.
Ja sam htio žutu, čekao i raspitivao se ali nema...
Na internet samo jedna slika rendera u žutoj boji...
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Crna je najgora
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Puniš li je ovo u Mil-pop [emoji846]
Kolika bi meni ušteda bila na 10 godina? [emoji846]
Ovo je žustrija gradska https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9f930c5375.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...af861a4e67.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
A računaj jedno 20e na 100km [emoji1787]
Jok na stari Aerodrom je punim.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...92d27217e7.jpg
Ja tek sad kontam da si ga kupio :)
Uzdravlje ga vozio, bas top boja :)
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Uzmi neku knjigu da citas dok se puni:)
Stvarno sto radi covjek dok puni "gorivo" 40 minuta? Obavlja poslove taksijem?
Distance to empty... greote :D
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Mislio sam da ovaj sluzi kao sluzbeni, moja greska.
Onda da podjes u Bibli kako li ga zovu u Capital Plazu, tamo dorucak cekas po 60 minita pa onda kada dodje lagano bez zurbe. :)
Boja ovog zas-a je ko onih kredenaca što su imali svi u bivšoj yugi jedino što mu je boja lijepa i simpa je model skroz za ostalo treba hrabrost uzeti ga ali viđeh ima tüv sertifikat.
Rutovanje auta u toku... [emoji1][emoji1787]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...afc751ff12.jpg
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
@Bugi možeš li podatke o samom motoru? Trofazni? Radi na napon od ? V? Sa stalnim magnetom?
Sent from my Motorola 8400
Motor je PMSM tipa.
Slično se ugrađuju u Konu, Golfa/ID3./ID4. ili XC40.
Motor radi na maksimum 10.300 obrtaja i 400V.
Baterija se puni snagom do 102KW, mada nisam u CG vidio ni da imaju 50KW već sve ide na 22KW.
Vidjeću na primorje šta ima..
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Sve jasno, ali budućnost stiže htjeli mi to da prihvatimo ili ne.
Je li lijepo slušati zvuk, jeste, je li u redu prema ostalima, nije..
Ovako su kada su se pojavili prvi automobili ljudi pričali za konje, e nema toga auta kojeg mogu pomaziti kao mojeg riđana [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Za motocikle je to najociglednije, evo neke faze:
- zadnje vješanje je moda, gubi se osjecaj vožnje,
- vjetar je suština, a aerodinamični oklopi, vjetrobrani i ostali štitnici su prolazna moda,
- poenta motocikla je u vožnji, a ne u dolasku u tačku B, zato treba imati sve elemente uživanja u vožnji i zato mu ne treba automatski mjenjač,
- električni motor u motociklu tek nema smisla…
Biće i kao sa predhodnim stavkama, iako je moto publika (kupci) manje podložna inovacijama, opet tehnička evolucija ima svoj tok. Prilagodi se (velika većina uradi to jer je bolje) ili nabavi starovremensko vozilo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://videa.hu/videok/jarmuvek/dra...Oy?start=1.002. ili Bluetooth zvucnik na Baterijski motor
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
SUS će da živi dok je kapi nafte u zemlji.
Sent from my SM-S901E using Tapatalk
To je prvi post stavka 1).
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
kad bude transport (kamioni autobusi) na baterije onda cu.kupit elektriku do tad prerano je jos...
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ja neću dok avion ne bude na struju... Oh wait [emoji854]
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Nema veze avion sa kamionom
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Elektro avioni znači vraćanje na propelere i značajno sporiji transport.
Sent from my SM-S901E using Tapatalk
https://youtu.be/GC7ydEpVNfA?si=2iR-X1KX-rW061dY
Lets agree to disagree [emoji854]
Poslato sa Ultra Fold5 pisaće mašine
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
A Tesla te je SpaceX pustio u Spejs.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...eeff6747fe.jpg