Uze mi Davidenko pare iz dzepa jadi ga ubili.Vodi u zadji set 5-4 i gubi 5-7.
Nadal ce izgleda kuci 6/2 6/4 sad je 5/3...
Printable View
Uze mi Davidenko pare iz dzepa jadi ga ubili.Vodi u zadji set 5-4 i gubi 5-7.
Nadal ce izgleda kuci 6/2 6/4 sad je 5/3...
I ode Nadal kuci...
Cileanac je dobio 3-0, 6/2 6/4 6/3
Parovi polufinala muskaraca
Federer - Rodik
Haas - Gonzales
Bye bye Nadal
`ladno....
kako ga razbi gonzales.strasno je odigrao.
Znaci finale federer-gonzales.
Svaki poraz Nadala me raduje :lol:
I mislim da ce Haas proci u finale, ipak.
http://www.b92.net/news/pics/2007/01...01252_orig.jpgSrpski tandem Jelena Janković - Nenad Zimonjić eliminisan je sa Otvorenog prvenstva Australije.
Njih dvoje su jutros u 2. kolu izgubili od beloruske kombinacije Mirnji – Azarenka sa 2:0, po setovima 6:4, 7:5. Beloruski tandem došao je do pobede iskoristivši po jedan brejk u oba seta, dok Janković i Zimonjić nisu uspeli da iskoriste nijednu od pet prilika za oduzimanje servisa.
Srbija je tako ostala bez ijednog predstavnika u Melburnu. Ranije su eliminisani Ana Ivanović (3. kolo), Jelena Janković i Novak Đoković (4. kolo), Janko Tipsarević (1. kolo), Ilija Bozoljac (2. kolo), kao i Nenad Zimonjič u dublu (četvrtfinale).
http://www.b92.net/news/pics/2007/01...93612_orig.jpgNajbolja teniserka Srbije Jelena Janković zauzeće u ponedeljak 10. poziciju na novoj WTA listi.
Janković je na prethodnoj listi zaostajala samo 19 poena iza Dinare Safine, pa će nakon plasmana u 4. kolo Otvorenog prvenstva Australije preteći Ruskinju i zauzeti 10. mesto.
Janković je u Melburnu stigla do 4. kola, gde je izgubila od Serene Vilijams, dok je Safina eliminisana u 3. kolu nakon poraza od Kineskinje Li.
"Veoma sam srećna što sam prva teniserka iz novonastale države Srbije koja je ušla u veličanstvenih top 10 teniserki sveta. Međutim, moje ambicije se ovog puta neće zaustaviti na ovom broju. Ovo je veliki uspeh za mene i sprski tenis i nadam se da će moj najbolji rang u karijeri biti podsticaj za nove i još veće uspehe. Nastaviću da vredno radim i treniram. Sećam se kako smo se svi radovali pre nekoliko godina kada sam bila prva iz naše zemlje koja je ušla u prvih 100 na svetu. To je bio veliki uspeh za naš tenis, a evo mene sada medju 10 najboljih teniserki planete. Napravila sam još jedan korak dalje u svojoj karijeri", zaključila je Jelena Janković.
Ja mislim da ce finale kod zena da bude Sarapova - Vaidisova (nadam se), a za muskarce takodje mislim Federer - Gonzales.
Ja mislim da ce ove godine titule uzet Sharapova i Federer :-)
da jos jednom ponovim, ko ne zna:
Federer-Rodik 9:30 RTS Sat,Tsi2,Teledeporte, Eurosport
Federer-Rodik 6-4 (1 set).
Serana Williams i Maria Sharapova u finalu Australia Opena! Obje pobjedile u polufinalu sa 2:0 u setovima! Federer u drugom setu vodi 3:0 i izgleda lagano ide ka finalu...
ovaj Federer je vanzemaljac...mislite li da ce mu moc onaj gonzales ishta u finalu?
btw, kako opuchi ovoga Roddick-a, prosto mi ga je zao... mislim 5 - 0 u drugom setu, pri chemu je uzeo svaku break loptu...
edit: veli Jim Courier za Roddick-a "fali mu 'bulldoginess', if that's a word..." :). i 6-4 6-0....
2-0 (6-0) :)
"'he's been trying hard, but things just haven't worked out for him since the umpire said 'play'... don't go to the casino tonight Andy..." - ovaj Jim Courier je bash neki smijeshan tip...
:lolblue:
OoooooH, Bozhe!!! Stvarno nemam rijechi za ovaj skoro zavrshen mech u manje od ure i poL... :cool: :)
Roddick linijskom sudiji: "Give me five" (ne znam vidjeste li to) :lolblue: :)
nije.rekao mu je "zasluzujes peticu jer mi bar ti pomazes: :)
Dame i Gospodo, upravo ste gledali najboljeg tenisera svih vremena!!!!
A ne da ga je douvao nego ga je rabio na komadice!!!
Hoce li mu ovo biti 10. ili 11. grand slam? Ja mislim 11i...
Kakav L U D A K!!! :)
stvarno je najbolji! Mada, tek kad osvoji sva cetiri grand slam-a u istoj godini reci cu da je najbolji svih vremena :)
Ovi bi mu bila 10. grand slam titula
Svaka mu cast, ne mogu da vjerujem...ne da mu je komplex nabio nego je ovo zvek...
Raspored "Uragana Federera"
15.01.07 Australian Open GS Melbourne (AUS) hard [o]
26.02.07 The Dubai Tennis Championships ISG Dubai (UAE) hard [o]
05.03.07 Pacific Life Open MS Indian Wells (USA) hard [o]
21.03.07 Sony Ericsson Open MS Miami (USA) hard [o]
14.04.07 Masters Series Monte-Carlo MS Monte Carlo (MON) clay [o]
07.05.07 Internazionali BNL d'Italia MS Rome (ITA) clay [o]
12.05.07 Masters Series Hamburg MS Hamburg (GER) clay [o]
27.05.07 Roland Garros GS Paris (FRA) clay [o]
11.06.07 Gerry Weber Open IS Halle (GER) grass [o]
25.06.07 Wimbledon GS Wimbledon (GBR) grass [o]
05.08.07 Rogers Masters MS Montreal (CAN) hard [o]
10.08.07 Western & Southern Financial Group Masters MS Cincinnati (USA) hard [o]
27.08.07 US Open GS New York (USA) hard [o]
01.10.07 AIG Japan Open Tennis Championships ISG Tokyo (JPN) hard [i]
15.10.07 Mutua Madrilena Masters Madrid MS Madrid (ESP) carpet [i]
22.10.07 Davidoff Swiss Indoors IS Basel (SUI) hard [i]
29.10.07 BNP Paribas Masters MS Paris (FRA) carpet [i]
11.11.07 Tennis Masters Cup MC Shanghai (CHN) hard [i]
IS International Series ISG International Series Gold
MS ATP Masters Series GS Grand Slam
DC Davis Cup MC Masters Cup
CH Challenger [i] indoor
jednostavno je covjek odigrao perfektan mec!!!sto reci za one dijagonale koje igra iz zgloba kao i za njegov bekhend....potezi sa drugog svijeta.
:monkey:
Jao, gadjite me nechiiiiiiiiiim, pravo u glavu i odmah sad! :shock: :)
gadjace te federer cijele godine.Nije lako vama koji ne podnosite svajcarca.
Djokovic mu je jos i jak otpor pruzio kakvi su ovi ostali bili :)
neka to nego je psihicki toliko jak da je to zvek.
nije mala stvar sa 19 godina biti 15 reket svijeta(djokovic),kao ni jelene jankovic koja 10 na svijetu,znaci za 2,3 godine bice pravi teniseri,a za federera nema sto da se kaze,igra covjek vrhunski,samo mi je krivo sto tu nije sampras,nego u penziju,a federer jedino sto nikad ali bas nikad nece osvojiti jeste onaj turnir u parizu valjda na sljaci,jel?tu se vec zna ko je gospodar,ahahahaahah
NADAL,zar ne ?:)
izgleda da ce federeru u finalu protivnik bit Gonzales, vodi 2:0 u setovima protiv Haasa!
Gonzales lagano 3:0 6:1 6:3 6:1... Mozda i pruzi neki otpor Federeru
Koliko vidim on je jedini trenutno koji ce mu donekle parirati
mnogo dobar ovaj gonzales.za nejga enma izgubljene lopte a i pojseduje zaista dobru tehniku.
Moglo bi da bude dobro finale u nedelju.
Ana Ivanović otpustila trenera
http://www.b92.net/news/pics/2007/01...26521_orig.jpganaivanovic.com
Srpska teniserka Ana Ivanović prekinula je saradnju sa trenerom Dejvidom Tejlorom.
"Odnos između igračice i trenera koji sa njom putuje veoma je neobičan", rekla je Ana za svoj vebsajt.
"Toliko vremena provodimo zajedno na terenu i van njega, pa je bitno da se dobro slažemo. Iako sam ostvarila napredak u igri, nisam se najbolje slagala sa Dejvidom van terena. To je počelo da predstavlja problem, jer nisam mogla da ostvarujem dovoljan napredak u igri u takvim okolnostima. Zato sam odlučila da prekinem saradnju. Želim Dejvidu sve najbolje".
Tejlor je uzvratio lepim željama.
"Tokom sedam meseci naše saradnje Ana je naporno radila, a njen plasman među 15 najboljih teniserki sveta predstavlja ohrabrujuću najavu budućnosti. Odlino smo sarađivali na terenu i želim njoj i njenom timu mnogo uspeha".
Ivanovićeva će nastaviti da sarađuje sa Skotm Birnsom, koji je zadužen za snagu i kondiciju. Istovremeno počeće potraga za novim trenerom.
Iskochila sam malo iz kolosjeka ova dva dana zbog ispita,
kaj se deshava?
Sto je ovoooooooooooooooooo :confused: Serena Vilijams - Marija Sarapova 2:0 6:1 6:2. Posrala se ona krava na Sarapovu. Uzas.
kad sam se vratio iz grada sinoc tachno sa uvatio prva 2 gejma da gledam i nisam mogao vishe, zbog one serene. Pi kako je likusha ruzna, ja ruzniju teniserku u zivotu nisam video i siguran sam da necu.A kako se tek naguzi kad prima servis, kao da prima(da ne kazem sada sta i gde).Kad bih mogao da nadjem jednu sliku od pre nedelju dana na sportkoj centrali,posle mecha kad je pobedila jelenu jankovic.Prikazali su je u trenutku kada udara lopticu i bila je tako odvratna da sam zamo povratio...A ispod napisali komentar ''igra ispred lepote'' pff stvarno zalosno...
7-6 za Federera 1 set.mnogo gresaka i jednog i drugog uz dosta los 1 servis federera.odlican mec.
2-0 (7-6,6-4)
3-0.
10 gren-slem!!!
MAESTRO!!!!