Evo SOA-i vodećeg egzekutora kroz nekoliko godina.
Printable View
Evo SOA-i vodećeg egzekutora kroz nekoliko godina.
Evo Andrija dobio sablju da pospremi poslanike u skupštinu, sledeći put kad bude pogibao.
http://www.mod.gov.rs/cir/14915/mini...stovanje-14915
još ovo izborna godina :) koliko li nas pokaznih vježbi žrtvovanja očekuje?
Sent from my iPhone using Tapatalk
U DPS-u saglasni sa LP da treba zabraniti upotrebu i prodaju pirotehničkih sredstava
https://antenam.net/politika/145678-...ckih-sredstava
Sent using Tapatalk
Sipaj ne pitajhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7b9e29a571.jpg
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
i ponovo malo o pripadnicima CG policije i tuzilastvu.
fizicki napad na drugo lice od strane pripadnika CG policije je okarakterisano kao prekrsaj
https://m.cdm.me/hronika/policajci-o...podgoricanina/
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
https://www.vijesti.me/tv/emisije/sa...cijalne-pomoci
U trošnoj baraci koja ima dvije prostorije, žive već sedam godina. Bez kupatila, i sa malim zalihama drva, snalaze se kako umiju.
I dok djeca priželjkuju bicikl, nove igračke, toplu obuću i garderobu, njihova mama bi željela samo da imaju bolje uslove za život, sa čistim i urednim sobama i toplim kupatilom.
neka ovo odje. ovo treba pokazivati ovima te su bili ‘utučeni’ i što im je najveća muka u životu kako nemaju para poć’ nedje vani za praznike a pri tome neće prstom da mrdnu da zarade
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima li đe kakav žiro račun da se može uplatit koja para?
A ne zanima ovo slabo koga,bitniji su popovi i hodze jbg.
Eto vele 100 iljada šeta, svi kupili po svijeću. Neka daju još po taj jedan euro, dovoljno da se žena useli u kućerinu u Milov komšiluk. A dovoljno i za jedan GL, što jes jes.
Kako god, ne mislim da se neće brzo skupit nešto.
550 0405000003000 19
Podgorička banka na ime Mira Knežević
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Hvala.
EDIT: Živi li u Podgorici?
Iz nekog razloga se ne uzdam u osjećaj solidarnosti porodice Đukanović i njihovih prijatelja i kumova, pojma nemam zbog čega imam takav osjećaj.
inace ovu pricu je pokrenula grupa gradjana koja seta ulicama , koja vec neki period ucestvuje u humanitarnim akcijama i van granica cg , bez nekog reklamiranja
brzo se siri krug ljudi koji su zeljni ucestvovati , svako ko zna za neki slican slucaj obavijesti ih i samim tim i on ulazi u tu pricu . To su ovi vjernici sto setaju i idu u hram , nije da nikog ne zanima . A odma dopustismo sebi da njima nadjemo manu , oni su problem ,e to je to .
E dokle smo došlihttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7e41f2b9c5.jpg
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Au, šta je ovo ebem ti...
Sent from my Motorola 8400
Hm... Eto mi ideje za promjenu karijere.
Evo još jedan...
https://www.cdm.me/hronika/backovic-...ti-obazriviji/
Quote:
Čuvena Nigerijska prevara, koja je godinama popularna širom svijeta, svoje žrtve ima i u Crnoj Gori. Obično se putem maila ili Facebooka javi “bankarski službenik”, koji saopšti da je baš vama daleki rođak iz neke afričke zemlje ostavio milione eura. Na vama je “samo” da uplatite hiljadu, dvije eura sudskih troškova. Backović apeluje na građane da ne nasijadaju na takve ponude i ne uplaćuju novac. Kako bi suzbila ovakve pojave crnogroska policija je pokrenula akciju “Galaktiko”.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7e41f2b9c5.jpg
Gandalf?
Zasto nije napisano sta je po funkciji ovaj decko?
Zna li ko?
Prezime mi samo znaci ono "Bratonozic" moze bit a I ne mora?
Hvala Lepo
E ovo se zove fejk njuz i obmana javnosti:
Proizvodi na crnogorskom tržištu nijesu manjeg kvaliteta od evropskog
A zapravo:
Roba u EU i Jugoistočnoj Evropi: Naljepnica ista, kvalitet ne
Sva ova propaganda ide u smjeru neke vrste ogranicenja interneta, tj. koje stranice mozete da otvorite a koje ne i sl.
Nadam se da grijesim ali vidjecemo uskoro, nakon izbora svakako... Prije toga nista osim identitetskih pitanja i politickih poentiranja medju njima.
P.S. Rekao je za "Dnevne novine". A ok, dovoljno informacija. Znaci funkcija: propagandista. A prica o stetnosti dezinformacija na internetu. Obraz kao djon, ironija na nivou.
Koliko god banalno zvucalo, ove mim stranice su maksimalno popularizovale i u neku ruku rasirile proteste, najvise kod maldje populacije. Prosirile su svjest o nepocinstvima ove vlasti i milion afera, koje oni provuku kroz svoj sarkasticni filter i predstave ga pratiocima.
Ima istine da su cak u odredjenoj mjeri i koordinisale protestima, sto naravno u evropskoj S.Koreji pretstavlja trn u oku Milasu i njegovim poltronima.
Nije ni cudo sto je Supkovic zapeo bas da se stane na rep tom vidu prenosa informacija.
https://i.postimg.cc/yxDN302N/IMG-20200113-234128.jpg
:)" 7 dana 'mraka'.. "
Horor film?:)
Hvala Lepo
Meni je najjace sto 90% mim stranica (a ima ih makar par desetina, ako ne i stotina) drzi par istih momaka... :lol:
E to je posa', ne znam kako stizu pravi da vam kazem.
meme je meme..
Rene, Alo - Alo?
Samo jednom i nikad vise..
Hvala Lepo
ne valja sipat u saobraćaj, ne valja sipat u turizam, u školstvo, oćemo li sipat u još hramova? Jedva čekam da budizam stigne u CG kao što je u Srbiju :D
A ovo je pretpostavljam naslov iz našeg najpoznatijeg tabloida, čim ide - sipaju milione, kad ono - samo jedan - koliko ostrog obrne za oko 9 dana...
Nije ovo sipanje u turizam nego u rupu bez dna :)
Ali ne očekuje se od nekog ko se ne razumije u turizam ili održivi razvoj da razumije koliko su ove odluke štetne i pogrešne :)
Od mojih i tvojih para održava se u životu još jedan gubitaš (Skijališta CG) čiji je doprinos turizmu NEGATIVAN jer zbog loše usluge i neadekvatnog projektovanja tako imaš situacije da Kolašin 1600 nema gdje da smjesti ratrake jer su pogrešno napravili šupe, pod u restoranu je od glačanog mermera da vrat slomiš, nemaš interneta itd itd
Sve što pravi profit ili može da pravi profit prodaju za male pare ili izdaju na 100 godina (Sv. Stefan, Mamula, Aerodromi...) Sve što je klasična rupa bez dna ostaje 'državno'
Za pare koje se planiraju u skijališta(plus malo da se doda nešto) mogla su se napraviti obilaznice oko svih primorskih gradova...
Ali šta će nam ?
Jel bolje da se sjedi u autu po 5 sati u gužvi i imati skijališta koje ne rade, nego nemati gužvu a skijališta svakako neće raditi :D
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Hahahahahahahaha
Pripejd država...
Kupi stan - dobiješ državljanstvohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1266a6d9d9.jpg
Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Zato ti naplate debelo, najmanje onih 200 000 ako je još uvijek nepromijenjena tarifa...
Zar nije 500 hiljada investicija? Računa li se kupovina nekretnine u investicije?
Ipak su šarenoliki iznosi, u zavisnosti od tipa, namjene i lokacije.
https://investitor.me/2018/11/22/eko...g-investicija/
"Ne radi se o prodaji pasoša već o podsticaju investicija u razvojne projekte i to one za koje Vlada da saglasnost. Nema mjesta za zabrinutost o kredibilnosti aplikanata s obzirom na to da je na više nivoa predviđena njihova provjera. Aplikant podnosi zahtjev za realizaciju posebnog programa preko agenta za posredovanje, a provjeru vrši agent za ocjenu međunarodne podobnosti, koji moraju imati licence. Takođe, određene provjere, u skladu sa zakonom, nadležnost su i Ministarstva unutrašnjih poslova“, saopšteno je „Vijestima“ u Vladi, nakon čije sjednice se očekuje konferencija za medije"