ova tema mora pod sticky da ide odma’ :) i naravno subscribe, jer ovo se ne propušta
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
ova tema mora pod sticky da ide odma’ :) i naravno subscribe, jer ovo se ne propušta
Sent from my iPhone using Tapatalk
A dje..Tripleta ima jedna komsinica totalno luda.Moram te zvati ako je nagovorim.
P.s Imamo da je nagrdimo,ali od batina :D
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Možeš li sracunat koliko si je ukupno koštao?
Posljedice činjenice da je imala Tripletu i da ga više nema ne mogu se iskazati u rubljama.
Zato i pitam, da se naplati sledeći put kako treba, eskort dame po 3.000, nije ni on gori od njih.
a dobro, ta eskort dobije pare pa ona raspolaže sa njima. ide dje ona oće i troši ih kako ona oće. :D
kad ga oće ovako, smuvaće neku bogatu i ostaviće mu stan u Moskvi i pare naravno
Sent from my iPhone using Tapatalk
tripleta koliko si pisao ja sam mislio da je ova cifra podosta jaca, svakako za respekt
imam dobrog druga radio je kao mrcendajzer ili kako li se to vec kaze
Za ljeto 2009 cini mi se ili 2007 je 17 ruskinja zbario, znaci znao je na semafore iz kombija da im dovikne i ubaci u kombi i vidimo se
Tad nije bilo ni fejsa ljudski a kamo li sta drugo
Jedno vrijeme nismo vjerovali dok ne odosmo na 3 dana na adu, krvnik ostrogami:)
MAda on je stvarno lijep momak, naravno to vrijeme prodje a bila je lijepa zajebancija. znali smo se okoristit svi na racun njega:)
Uglavnom uzivaj, mada ne znam sto ce topik ali pratim ga i dobro se nasmijah
Bila bi cifra veca da se nisam umorio na kraj ljeta ali i finansijski iscrpio. Ko ce ici do Budve svaki cas. U pocetku me nista nije moglo zaustaviti ali nedje krajem septembra sam bio bas umoran, a izlazilo mi je spojeva, samo nisam htio vise da idem tamo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
ja ti sve vjerujem. vidjesmo te ljetos na setalistu u bd.
I ja mu vjerujem jer sam vidio kod erste banke kad je podizao pare za ruskinje :-)
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
A steta sto ne ode sa Maksimom na stan!! :D
Trebao si, a onda ta dva, tri dana jos te 3-4 da isprangijas.
Ja sam voljan kartu da platim bratu do Moskve da ode i kaspanicu napravi.. Al da pise il kaci na yt :D
Evo Tripli dobijas i oficijelnog sponzora, ali moraš peglat na te snimke u majicu Stefkove firme!
Od moje firme imas donaciju pakovanje Durexa da se ne cigabises sa tim Muskulanima.
Poslato s Jadrana
I ja cu sa necim sponzorisati Sekovca, da yebe oca. E doktore!
Vidjeh jedan dan u erste na stari jednu crvenokosu plavih ociju, lijepa, ne lici mi kao da je odavde, moguce da je tamo iz tih krajeva, da ne mozes mozda pogoditi koja je Tripleta [emoji3]
fake taxi by Tripleta :D
Sent from my iPhone using Tapatalk
Možda takvu neku firmu otvara ovih dana.
A što je ovo majke ti mile...?
Braćo i sestre, da svi uložimo u Triplija, da od njega napravimo nekog svijetskog rekordera, da i mi imamo ginisa u nečemu, vakat je. :)
Tripli drži Roka na zid.
Vrijeme da Rusiji uzvratimo sopstvenim hibridnim ratom.
Ja ću biti silver sponzor...
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Cestitke Tripleta, na forumu od postojanja niko temu nije dobio za sebe. Mozda jeste DIDI, njega forumashi nisu voljeli.
Ali cestitke Triple XXX.
Ako trebaju neki vitamini da se okrijepi brat Tripleta mogu da zavsim naravno gratis i to bez reklame.
Ovo će neslavno da se završi ako ne uzme kakvog biografa da ga prati.Počeo je da piše memoare na 3-4 strane(na naše uživanje),troši energiju uludo...Postaće brzo Tripi teoretičar.
PS.Podsjeti me Tripi na:https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7783b88347.jpg
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Suvoparno mi je u ovoj eri tehnološke revolucije oslanjati se samo na riječi kad su u pitanju ovakve avanture. Previše je retro. Pan erotika level osamdesetih. Kad je već tripleta u fazonu akceptiranja donacija, mislim da bi trebali da se organizujemo i doniramo bar neku gopro kameru, ili nešto sa mogućnošću live streama, pa kad krene u pustolovine da se to ovjekovječi kako valja i trebuje danas. Tripleta kad ebe, ebe i za tebe
Edit, sad pročitah ovu moskovsku avanturu. Razočarah se. Ispada da je dovoljna avionska karta i par ručkova na fensi mjestima da se ukroti promiskuitet kod triplete. Moraćemo pored kamere da ga i novčano pomognemo kako bi oslobodili životinju iz kaveza ekonomske zavisnosti. Greota kad mu se toliko puteva otvara da ostane samo na jednom.
Sent from my iPhone using Tapatalk
NIjesam strucan kinematografiji, ali ako bi pomoglo vasoj reziji imam nacina da obezbijedim najsavremeniji dron.
ja bi moga nesto oko muzike pomoc.
Imam oko 6 svojih pornica na telefonu. Sve to naravno kosta. Vidjite kako cete skupit 6.000 € (ni cent manje) za objavljivanje istih. Blurovacu moju i njenu facu, vi znate da sam ja posten u lakat i nikad ne otkrivam identitet djevojke. Posle tih pornica mislim da ce mi se draga forumasica javit jer ni ona nije naivna.
Sent from my iPhone using Tapatalk
znao sam jednog lika što je kačio na pornhub slične stvari, oko 500e mjesečno uzimao. ako sam dobro zapamtio, čini mi se 5e od jednog pregleda.
ali to nije trajalo bez par mjeseci. ne znam.
Ima fora i uzivo sex da prenosis i gledaoci ti placaju. Live cam sex tako nesto se zove. U pocetku se ljubite i onda ljudi placaju da bi doslo do sexa, tako moze da se dogura i preko 1000€ mjesecno ako ti je partnerka dobra.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidim ja da si ti iskusan u toj oblasti...izgleda samo oces nase malo trziste da zamjenis za multimilionsko :-) i onda da je8es a da ti placaju za to...
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Narod plaća da gleda ka' da ne može bez toga pogledat' pornić?
Ne bih se ja hvalio sa tim. Imam ih ja više a nikakav sam avanturista bio u svoje pero. Spram tebe. A i to sa blurovanjem nije fora. Moga bi tako i Roccov klip da blurujes i podvalis kao tvoj jer po alatki i umijeću raznošenja nikad ne bi provalili da to nije tripleta
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne vidim nikakvu razliku, tj.ovo su profesionalni a ovo amaterski...ok..i?